Üvey oğlundan hamile kaldı! Yaptığı paylaşım skandal yarattı...

Rusya'da yaşayan 35 yaşındaki kadın, üvey oğluyla birlikte olduğunu daha önce yaptığı canlı yayınla takipçilerine itiraf etmişti. Geçtiğimiz günlerde üvey oğlundan hamile kaldığını açıklayan kadın skandal etkisi yarattı. Hamilelik testinin pozitif çıktığını takipçileriyle paylaşan kadın eleştiri oklarının hedefi oldu.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 13:38
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 13:38
Üvey oğlundan hamile kaldı! Yaptığı paylaşım skandal yarattı...

Rusya'da yaşayan sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva geçtiğimiz aylarda üvey oğluyla ilişki yaşadığını takipçilerine duyurmuş ve oldukça büyük bir tepki çekmişti. Rus kadın birçok eleştiriye rağmen yaşadığı aşkı savundu ve üvey oğluyla olan ilişkisini sürdürmeye devam etti. 

Tüm dünyada gazete manşetlerine çıkan skandal ilişkide yeni bir gelişme yaşandı. Marina, erkek arkadaşıyla birbirlerine çok aşık olduklarını, şu sıralar düğün planı yaptıklarını ve gelecekte de çocuk planladıklarını söyleyerek ilişkisini savunmuştu.

Marina bu kez de sosyal medya hesabından bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaştı. Utanmaz fenomen, 8 haftalık ve 3-4 günlük olduğunu söylediği bebeğinin boyunun 18 milimetre olduğunu açıkladı.