Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ütopya'da 'Premium dönemi' başladı

Ütopya'da 'Premium dönemi' başladı

Hemen Premium Pasaport alarak Ütopya'nın tüm ayrıcalıklarından yararlanın!

20.04.2015 15:12

Ütopya’da premium pasaport dönemi başlıyor! Hiçbir reklam izlemeden Ütopya’nın 24 saatine tanık olmak istiyorsan hemen premium üye ol! Bu şansı kaçırma!

Ütopya’nın premium üyeleri 24 saat boyunca tüm programı istediği kameradan istediği kadar izleyebilecek! Hiçbir reklam izlemeden adeta programın yönetmeni gibi tüm yayına hakim olabileceksiniz. Tam 4 kamera ve bu 4 kameraya ek olarak 360 derece açıya çevirebildiğiniz bir kamera sizin hizmetinizde olacak.

Peki siz yayının başında olmadığınız zaman ne olacak?

Ütopya’nın sizleri 24 saat boyunca ekran başına kilitleyebileceğiniz farkındayız. Fakat yine biliyoruz ki hepinizin ihtiyaçları var ve izleyemediğiniz bölümler olacak. İşte bu noktada sadece Premium üyelere özel hazırladığımız videolar ve haberler size Ütopya ile ilgili tüm önemli gelişmeleri aktaracak.

Ütopyalıların kaderini sadece siz belirleyeceksiniz!

Artık Ütopya’ya kimin gireceğine sadece Ütopya Premium üyeleri karar verebilecek. Artık bir adayın Ütopyalı olup olmayacağına herkes değil; Premium üyeler olarak sadece siz karar verebileceksiniz.

Premium Üyelik Ücreti

Ütopya’nın Premium üyelerinden biri olmak için aylık sadece 5 lira abonelik ücreti ödemeniz yeterli olacak.

Ücretsiz üyelik devam edecek mi?

Ütopya’ya isterseniz ücretsiz üye de olabilirsiniz. Ücretsiz üyeler 1 kameradan günde 20 dakika boyunca yayını izleyebilecekler. Daha fazlası için ise Premium üye olmaları gerekecek.

Üye olmadan Ütopya’yı canlı izleyebilir miyim?

Eğer Ütopya’ya hiç üye olmazsanız, canlı yayını sadece 1 dakika boyunca izleyebileceksiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil