Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ütopya nerede çekilecek?

Ütopya nerede çekilecek?

TV 8 ekranlarında yeni sezonla birlikte boy gösterecek olan Ütopya'ya başvurular başladı. Peki, Ütopya nerede çekilecek?

23.06.2014 14:02

TV 8 ekranlarında yeni sezonla birlikte boy gösterecek olan Ütopya'ya başvurular başladı. Peki, Ütopya  nerede çekilecek?Ütopya yarışmasıyla ilgili tüm haberler acunn.com'da. Ütopya  ne zaman başlayacak, Ütopya nerede çekilecek, Ütopya  başvuruları nereden yapılacak, Ütopya  başvuruları ne zaman başlayacak, Ütopya'ya kimler başvurabilecek, Ütopya  ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı acunn.com internet sayfasında...Ütopya, yeni sezondan itibaren TV8 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak. Hollanda'da yayınlandığı ilk gece, ulaştığı izleyici sayısıyla izlenme rekoru kıran Ütopya, Türkiye'de başlıyor.İstanbul'da dışarıyla bağlantısı olmayan bir arazide çekimleri gerçekleştirilecek olan Ütopya'da 15 yarışmacı mücadele edecek. Arazide, yarışmacıların yanında kameramanlar dahi olmayacak. Ütopya'da, yarışmacılara yaşamlarını devam ettirebilmeleri için 2 inek ve 25 tavuk verilecek. Ayrıca kişisel eşyaların yanı sıra tarım araç gereçleri verilen yarışmacıların kendi dünyalarını oluşturması istenecek.

Ütopya yarışmasına başvurular ne zaman?Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan Ütopya  için başvurular başladı. Ütopya  için başvurular www.utopya.com.tr adresinden yapılacak. İsteyen herkes her hangi bir şart olmadan yarışmaya başvuruda bulunabilecekler. Ütopya ne zaman başlayacakHer ay 3 yarışmacının eleneceği Ütopya'ya yarışma başladıktan sonra yeni yarışmacılar da katılabilecek. İnternet üzerinden 7 gün 24 saat takip edilecebilecek olan Ütopya, televizyon ekranlarından da yayınlanacak. Ütopya'da yarışmacılar 100'ün üzerinde kameradan takip edilecek. Ütopya'da eleme nasıl olacak?Ütopya  yarışmasında her ay 3 eleme heyecanı yaşanacak. 15 yarışmacıyla başlayacak olan Ütopya'da sosyal medya üzerinden yorum yapanlar arasından yapılacak sıralamaya göre ilk bin kişi arasından 3 kişi yarışmaya dahil olma şansını yakalayacak böylece Ütopya'daki nüfus 18'e yükselecek. 3 yarışmacının Ütopya'ya geldikleri hafta bu 3 kişiden biri yapılacak oylamada elenecek ve 17 kişi 1 haftayı birlikte geçirecek. yine yeni gelenler arasından yapılacak elemenin ardından 16 kişi kalan yarışmacılar bir hafta daha geçirecekler. Ütopya ne zaman başlayacak1 aylık sürenin ardından genel oylama yapılacak ve bu kez Ütopya'daki herkes arasında yapılan oylamayla 1 kişi daha yarışmaya veda edecek. Her ay 18 olan nüfus ay sonunda yine 15'e düşecek. Bu şekilde 10 aylık süre geçecek ve son ay 15 kişi içinden kazanan yarışmacı belirlenecek. Ütopya'da kural yok!Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya'da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar. Ütopya ne zaman başlıyor?Dünyanın konuştuğu yarışma programı Ütopya, Hollanda formatında haftanın 5 günü ekranlara geliyordu. Zaman zaman canlı yayınların gerçekleştirildiği program internetten ise 24 saat takip edilebiliyor. Ütopya rekorla başladıTürkiye televiyonlarında büyük ses getiren Biri Bizi Gözetliyor, O Ses gibi yarışma formatlarının da geliştiricisi olan John de Mol tarafından geliştirilen Ütopya, yayınlandığı ilk gece Hollanda'da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaştı.
Yorumlar | 0
üye profil