Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Üsküdar Meydanı yine sular altında

İstanbul'da etkili olan sağanak yağış Üsküdar'da sahil yolunu taşırınca deniz ile karanın adeta birleşmesine neden oldu.

19.07.2014 13:27

İstanbul'da etkili olan sağanak yağış Üsküdar'da sahil yolunu taşırınca deniz ile karanın adeta birleşmesine neden oldu. Araçlar olduğu yerde kalırken yayalar ise nehire dönen yolda karşıdan karşıya geçmekte zorlandı.Adeta selin denize birleştiği yerde şelala görüntüsü oluştu.

Yerde karayla denizin birleştiği görüntüsü verdiİstanbul'da saat 10.00 sıralarında sağanak yağış etkili oldu. Yağışın en etkili olduğu yerlerden biri de Üsküdar sahiliydi. Yağmur nedeniyle sahil yolu nehire dönüştü. Dize kadar çıkan su döküldüğü yerde karayla denizin birleştiği görüntüsü verdi. Sahil yolunda hem yaya hem araç trafiği felç oldu. Araçlar suyun yüksekliğinden dolayı olduğu yerde kaldı. Hareket edemeyen araçların sürücüleri de arabalarının içinde beklemek zorunda kaldı.Acelesi olan yayalar ise nehire dönen yolda karşıdan karşıya geçmek için zorlu mücadele verdi. Kimi arkadaşının elinde tutarak birbirine destek olurken kimi de akıntıya karşı güç bela direnerek karşıya geçti. Şelale oluştuSel sularının denize döküldüğü yerde şelale oluştu.Vatandaşlar karşıdan karşıya geçmektte zor anlar yaşadı.Bu sırada gelen ekipleri rögar kapaklarını açmaya çalıştığı gözlendi.Küçük bir çocuğun bisikletiyle sel sularından geçmeye çalışması vatandaşların yürekleri ağıza geitridi.Çevrdeki vatandaşların uyarşarıyla annesi çocuğu bisikletten indirerek elini tuttu.Bir kadın iser ayaklarının ıslanmaması için iki ayağına poşet geçirdiği görüldü.Yaklaşık bir saat süren sağanak yağışın durmasının ardından hayat normale döndü.
Yorumlar | 0
üye profil