Ünlü spiker Meltem Acet Emniyet'in yolunu tuttu: Her gittiğim mekanı arayıp bunları söylüyor

Ünlü spiker Meltem Acet'in başı tanımadığı bir kişiyle dertte. İşyerini ve çekim için gittiği tüm mekanları arayıp 'Ben Meltem'in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun' dediğini iddia eden Meltem Acet, Ali Altuncevahir isimli kişiden şikayetçi oldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 09:35
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 09:35
Ünlü spiker Meltem Acet Emniyet'in yolunu tuttu: Her gittiğim mekanı arayıp bunları söylüyor

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre spiker Meltem Acet, tanımadığı Ali Altuncevahir isimli kişi tarafından rahatsız ediliyor. Emniyet'te ifade veren Meltem Acet, “Şüpheli, ‘Sevgilim öptüm’ cinsinden e-mailler atmaya devam ediyor. En son, ‘Seni ve kızımızı seviyorum, öpüldünüz’ diye mail attı.

Bu tarz mesajlara her gün maruz kalıyorum. Bu şahıs her gün benim yakınlarımı arayıp rahatsız ediyor. Ali Altuncevahir’in ruhsal problemleri olduğunu ve bana zarar verebileceğini düşünüyorum” dedi.

Mahkeme, Ali Altuncevahir’in 3 ay süreyle mağdur Meltem Acet’e yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve bulunduğu konuta yaklaşmamasına karar verdi. Mahkeme ayrıca Altuncevahir’in, Meltem Acet’in çocuğuna da yaklaşmamasına hükmetti.