Ünlü Şef Hamit Köken Yedi Kardeşler Restoran'da müdavimleriyle buluşuyor

1990 Yılından bu yana, 30 yılını geride bırakan Tecrübeli Usta Hamit Köken, 30 yılı deviren tecrübeleri ile Yedi Kardeşler Restoran’da hizmet vermeye devam ediyor. 

Yayınlanma Tarihi: 24.06.2021 21:01
Değiştirme Tarihi: 24.06.2021 21:01
Ünlü Şef Hamit Köken Yedi Kardeşler Restoran'da müdavimleriyle buluşuyor

Kebap ve Lahmacun alanında ustalaşmış bir isim olan Hamit Köken, Restoran’da verdiği bütün mamüller kendi elinden geçmektedir. 

Yedi Kardeşler Restoran Türkiye’nin Mersin ilinde bulunan, isim yapmış bir restorandır. Mersin halkı tarafından ilk akla gelen restoran 1990 Yılında, Mersin ilinde hizmete başlamıştır. İsmini Mersin’de duyurmayı başaran Yedi Kardeşler, Türkiye genelinde de ün yapmaya devam etmektedir. Doğal olanı sunmak için Torosların eteklerinde kurdukları, çiftliklerde  doğal yöntemlerle yetiştirdikleri etleri müşterilerine sunmaktadır.

Tecrübeli Usta Hamit Köken, Mersin’de başlayan yolculuğa 7 kardeş olarak adını tüm Türkiye’ye duyurmak ve ulaştırmak isteyerek bu yola çıkmıştır. İlk olarak Akdeniz bölgesinde ve daha sonra tüm Türkiye’ye, lezzet elçisi olarak sunmayı hedeflemiştir. İlk önceliklerinden olan, mutlu müşteri ve mutlu çalışma arkadaşları ile Yedi Kardeşler Restoran’da hizmet vermeye başlamıştır. Restoran da  sizleri ağırlamak için profesyonel mutfak ekibimiz ile her zaman sağlıklı ve kaliteli lezzetlere ulaşabilmek için sizlerin karşısındayız.

Yedi Kardeşler Restoran hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Yedi Kardeşler Restoran’da sizleri ağırlamak bizim için çok büyük bir onurdur. Menümüzü sürekli sizler için geliştirmeye devam etmekteyiz. Ağız tadınız bizler için çok önemlidir. Ağız tadınızın bozulmaması, sağlıklı ve zevk alabileceğiniz bir menümüz için sürekli sizler için güncel tutmaktayız. Güncel menümüze ulaşabileceğiniz yedikardesler.com adresinden her daim menümüzü inceleyebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.