Ünlü rapçi Eypio'dan flaş itiraflar! 'Babam beni acımasızca döverdi'

'Günah Benim' isimli şarkısıyla bir dönem müzik piyasasını adeta alt üst eden ünlü rapçi Eypio'dan kan donduran itiraflar geldi. Armağan Çağlayan'ın Youtube'daki "Gör Beni" isimli programına konuk olan Eypio, hayatıyla ilgili üzücü açıklamalara yer verdi. Babasının kendisini çok dövdüğünü açıklayan Eypio, “Babamı hayatımdan çıkarmışım gibi hissetmiyorum çünkü zaten yoktu” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2020 09:53
Değiştirme Tarihi: 16.08.2020 09:54
Ünlü rapçi Eypio'dan flaş itiraflar! 'Babam beni acımasızca döverdi'

Ünlü rapçi Eypio'dan hayatıyla ilgili üzücü açıklamalar geldi. Küçükken babasının kendisini acımasızca dövdüğünü belirten Eypio, “Babamı hayatımdan çıkarmışım gibi hissetmiyorum çünkü zaten yoktu” dedi. İşte Eypio'dan yapılan samimi itiraflar.

Ünlü rapçi, Hollanda’da yaşadığı dönemde mobilya, araç, halı yıkama, peyzaj gibi birçok işte çalıştığını söyledi: “Hollanda’da her işte çalıştım ama 5-6 yıl sonra döndüm. Taksim’de bir dükkan açtım. Marka yapmıştım, kıyafetler satıyordum. O da olmadı. Sonra müziğe geçtim. Stüdyomda sürekli şarkılar yapıyordum. ‘Albüm yapacağım ve bu sefer son zarı atacağım’ dedim. Ve o zar da geldi.”

Küçük yaştan beri rap dinlediğini söyleyen Eypio, “Çok küfürlü rap dinlerdim. Küçük yaşlarda atıldım rap’e. 97-98 yıllarında Fuat Ergin dinlerdik” dedi.

'KİTAPSIZCA VURURDU'

Babasıyla hiçbir zaman arasının iyi olmadığını dile getiren Eypio, nedenini ise şöyle anlattı: “Babamla aram hiçbir zaman iyi olmadı. Çünkü beni çok döverdi. Kitapsızca vururdu. Görüşmüyoruz onunla... Ünlü olmadan önce de görüşmüyordum. Annem babam uzun zaman önce ayrıldı. En son babamın iki çocuğu vardı. Küçükken babam yurtdışına gittiğinde mutlu olurdum. Onu hayatımdan çıkarmışım gibi hissetmiyorum çünkü zaten yoktu. Hafiflemiş gibiyim...”