Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlü Popçu Demet Akalın Neden Kızdı?

Ünlü Popçu Demet Akalın Neden Kızdı?

Demet Akalın 3. Kez nikah masasına oturmanın mutluluğunu yaşıyor. “Muradıma erdim” diyerek mutluluğunu Twitter’dan paylaşan ve artık Kurt soyadını kullanmaya başlayan Akalın, dün bütün gün, Cahide’de yapacağı kına gecesi için hazırlandı.

26.04.2012 10:10

Demet Akalın 3. Kez nikah masasına oturmanın mutluluğunu yaşıyor. “Muradıma erdim” diyerek mutluluğunu Twitter’dan paylaşan ve artık Kurt soyadını kullanmaya başlayan Akalın, dün bütün gün, Cahide’de yapacağı kına gecesi için hazırlandı.Bu sırada takipçileriyle ve yakın arkadaşlarına mesajlaşan Akalın bir ara sinirlendi. Bir kadın takipçisi Akalın’a “Seneye kiminle evleneceksin?” diye sordu. Bunun üzerine sivri dilli tavrıyla bilinen Akalın, kadın takipçisine “Ebenle” yanıtını verdi. Diğer takipçileri de Akalın’a destek verdi ve kıskanıldığı söyledi. Akalın da kendisine destek veren bir takipçisinin “Başkalarının hayatlarına burnunu sokmayı seven çok. Evlenirsin yine evlendi derler evlenmezsin ayıp hala derler..terbiyesizlik” şeklindeki tweet’ini paylaştı.Dün gece yapılan kına gecesinde Demet Akalın gelinlik giydi. Kına yakılırken ise zılgıt çekildi. Kına gecesine katılan ünlü konuklar fotoğrafları Twitter adreslerinden takipçileriyle paylaştı.  Esra Erol kına fotoğraflarını Twitter adreslerinden yayınlarken, arkadaşları Demet Akalın’a da güzel dileklerde bulundu.

Akalın dün geceki kına gecesinin ardından Twitterdan kına gecesinden notlar yazdı;   Uzunca bir süre düğün ve halay lafı duymak istemiyorum :)   Türkiye'nin en cool kadınları Hande Yener ve Deniz Akkaya'ya bile kına yaktım daha napayim.   Geceden notlar; Ceylan'la Alişan doyasıya türkü show yaptı. Okan halaybaşından inmedi!!! Güzeldi yetti.   Ayyy resmen tanıyamadım sevgilimi oydu di mi deli gibi halay çeken:)))   Deniz Seki ise; Twitter hesabına elindeki kınanın fotoğrafını çekerek "Demet'in kınasında elime kına yaktım. Elimde kalp çıktı aman Allahım hadi hayırlısı :))" yazdı.   Haber ile ilgili metin girin!.Bu sırada Akalın, eşinin düğüne gazeteci almamasının acısını kına gecesinde çıkardı. Akalın gazetecilerle anlaşıp bentley marka gelin arabasının önünde konvoy yaptırdı. Demet Akalın'ın Kına Gecesi Fotoğrafları İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!. Demet Akalın ve Okan Kurt'un Düğün Fotoğrafları İçin Tıklayınız   Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil