Ünlü kuaför Hasan Hüseyin Yılmaz: 2021 yılında doğal saçlar öne çıkacak

Ünlü Kuaför Hasan Yılmaz, 2021 yılı saç trendlerini değerlendirdi ve "Saçlar doğal ama havalı" sloganı ile saçlara doğal dokunuşlarda bulunan Yılmaz, "2021 yılında doğal görünüme sahip saçlar öne çıkıyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 17:42
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 17:42
Ünlü kuaför Hasan Hüseyin Yılmaz: 2021 yılında doğal saçlar öne çıkacak

Kadınlar için 2020 yılının saç bakımında deneysel çalışmaların yapıldığı bir yıl olduğunu belirten Hasan Yılmaz, bu yılın saç trendlerini yorumladı. Kuaförlerin bir süre kapalı kalması nedeniyle kadınların evde saç boyası ve bakım denemeleri yaptığını belirten Yılmaz, "2021 yılı, 2020 yılının aksine kadınların görünüşüne daha fazla özen göstereceği bir yıl olacak" dedi.

Kısa saç modellerinin öne çıkacağını belirten Yılmaz, "Dağınık görünen kısa saçlar, bu yıl da çokça tercih edilecek. Birçok ünlünün de tercih ettiği kısa saç modelleri ilgi görüyor. Kakülün de yeniden trendler arasına gireceği bir yıl bizleri bekliyor. Perde görünümünde kaküller, her zaman kakül isteyip de cesaret edemeyen kadınların tercihi olacak" dedi.

"Doğal saçlar her zaman için" 

havalı"Instagram hesabından saç boyama ve kesim fotoğrafları yayınlayan Hasan Yılmaz'ın paylaşımları oldukça ilgi görüyor. Her zaman doğallıktan yana olduğunu paylaşımlarında da sık sık belirten Yılmaz, "Doğallığın her zaman daha havalı olduğunu düşünüyorum. Müşterilerimi de her zaman bu şekilde yönlendiriyorum. Sarı her yılın trend renkleri arasında olsa da koyu renk saçlar da bu yıl öne çıkacak. Yine öne çıkanlar arasında doğal görünümü destekleyen karamel renginde balyajlar, canlı görünümü de desteklemektedir. Saçlarda kullanılan aksesuarlar da bu yılın trendleri arasındadır" ifadelerinde bulundu.