Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlü İsimler Gözaltına Alındı!

Operasyonda 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren'in yanı sıra bir çok ünlü isim gözaltına alındı.

25.01.2013 10:10

İstanbul'da uyuşturucu torbacılarını teknik takiba alan polis, dün sabah 'şafak' baskını yaparak, aralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Yusuf Akgün, Ayşe Selin Boronkay, Selen Katırcıoğlu, 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal, 2011 Türkiye eski ikinci güzeli Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem'in de bulunduğu 38 kişiyi gözaltına aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Teknik takip sırasında torbacılardan uyuşturucu aldıklarının tespit edildiği öne sürülen ünlülerden bazılarının evlerinde 'birer içimlik' esrar bulundu.İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, liderliğini Ş.D.'nin yaptığı uyuşturucu satan torbacılara yönelik teknik takip çalışması başlattı. Yaklaşık 8 ay süren takip sırasında torbacıların çok sayıda ünlü isme de uyuşturucu satışı yaptığı ortaya çıktı. Bu tespit üzerine Narkotik Polisi, dün sabah uyuşturucu tacirleri ile ünlü isimlerin evlerine operasyon yaptı. 50 adrese saat 04.00 sıralarında eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda çete lideri Ş.D.'nin de aralarında bulunduğu uyuşturucu tacirleri gözaltına alındı. Torbacılarla birlikte 20 kilogram esrar ve 500 gram kokain ile bir miktar bonzai ele geçirildi. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.İŞTE O ÜNLÜ İSİMLERPolisin şafak operasyonunda ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, 2011 Türkiye eski ikinci güzeli Gizem Karaca, Selen Katırcıoğlu,Ayşe Selin Boronkay, Ergün Taş, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü de evlerinde gözaltına alındı. Operasyonda gözaltına alınan torbacılar ve ünlülerden oluşan toplam 38 kişi, Haseki Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.EVLERİNDE BİRER İÇİMLİK ESRAR BULUNDUGözaltına alınan Çağatay Ulusoy, Yusuf Akgün, Selen Katırcıoğlu, Cemal Hünal, Nuri Kösem ve Ergün Taş'ın evlerinde 1 içimlik esrar ele geçirildiği , Ayşe Selin Boronkay'un evinde ise sentetik uyuşturuu bonzai ile esrar bulunduğu bildirildi. Gizem Karaca, Nensi İpekoğlu, Hüseyin Orçun Benli ve Cenk Eren'in evlerinde ise uyuşturucuya rastlanmadı.CENK EREN'İN TWITTER'DAN YALANLAMASI ASILSIZ ÇIKTI!Öte yandan ünlü şarkıcı Cenk Eren gözaltında olduğu iddialarına Twitter'dan yanıt verdi. Eren Twitter sayfasına "Yalan haberler gözaltında falan değilim arkadaşlar." yazmıştı. Ancak o saatlerde Cenk Eren'in Adli Tıp'a sevki gerçekleştiriliyordu. Cenk Eren'in yerine sayfasını kullanan avukatının Tweet attığı ortaya çıktı.  Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.İKİ İSİM SERBESTCenk Eren ve Cemal Hünal, Emniyet'teki sorgularının ardından kan, tükürük ve kıl örneklerinin alınmasından sonra Adli Tıp Kurumu'ndan serbest bırakıldı. Eren ve Hünal'ın içici oldukları belirtilerek savcılık talimatıyla salıverildikleri belirtildi. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil