Ünlü Instagram fenomeni dehşeti yaşadı!

28 yaşındaki dünyaca ünlü İskoç model Lacey Montgomery-Henderson, geçtiğimiz günlerde iş seyahati için gittiği Tayland'da 24 saat boyunca dehşeti yaşadı.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2019 12:35
Değiştirme Tarihi: 19.09.2019 21:35
Ünlü Instagram fenomeni dehşeti yaşadı!

İskoç Instagram ünlüsü Lacey Montgomery-Henderson, 10 günlük bir iş seyahati için Tayland'ın başkenti Bangkok'a gitmişti. Pasaportundan iki sayfanın kayıp olduğunu gören Taylandlı yetkililer harekete geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

28 yaşındaki kadın 24 saat gözaltında kaldı. Gözaltında kaldığı sürece cehennemi yaşadığını söyleyen kadın 'Bana resmen bir hayvan gibi davrandılar' dedi.

Lacey, hücrenin hamam böcekleriyle çevrili olduğunu ve çok kötü koktuğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Diğer blogger ve modellerle lüks iş gezisi yapmak isterken başına böyle bir şey gelen Lacey, küçücük hücrede 6 ranzanın olduğunu da sözlerine ekledi.

Kimsenin böyle bir durumla karşılaşmaması gerektiğini belirten Instagram fenomeni 'Hemen unutamayacağım bir deneyim' dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

300 bine yakın takipçisi olan Lacy, pasaport kontrolünde havaalanı polisinin kendisine tekrar tekrar 'Pasaportunuzu kabul edemeyiz' dediklerini belirtti.

İngiliz basınına göre genç kadının gözaltına alınması, 5 yıl önce pasaportuna su dökülmesinden dolayı iki boş sayfasının kaybolması ve lekeli kağıdı çıkarmasından kaynaklanıyor.