Ünlü astrolog Maren Altman'dan 2021 yılı için Bitcoin tahmini

Son olarak 42 bin dolar bandına dokunan ve kısa süreli bir düşüş sonrası şu anda dalgalı bir seyirde ilerleyen Bitcoin hakkında ünlü bir isimden tahmin geldi. Youtube ve TikTok’taki videolarıyla geniş kitlelere ulaşan ‘Bitcoin Astrologu’ olarak da tanınan Maren Altman, Bitcoin ile ilgili tahminde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 11:43
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 11:43
Ünlü astrolog Maren Altman'dan 2021 yılı için Bitcoin tahmini

ABD’li astrolog Maren Altman, popüler kripto para birimi Bitcoin’deki fiyat dalgalanmalarını gök cisimlerinin hareketlerine göre tahmin ederek sosyal medyada ünlendi. TikTok’ta yaklaşık 1 milyon, YouTube‘da ise 132 bin abonesi bulunan ünlü astrolog, kripto para birimleri konusunda içerik yayınlamaya başladı ve “Fiyat yörüngelerini tahmin edebilirim, ancak bir finansal danışman olduğumu iddia etmiyorum ve bu nedenle asla al veya sat tavsiyesi vermem” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Ünlü astrolog Bitcoin için Mayıs ayını işaret etti

Gazetecoin'in haberine göre, 22 yaşındaki Altman, Ocak ayının sonunda ve özellikle Şubat ve Mart başında bazı olumlu göstergeler gördüğünü söyledi. Ünlü astrolog, Bitcoin ile ilgili asıl gelişmenin yaz ahyına doğru gerçekleşeceğini söylerken, “Mart ortasına gelindiğinde, büyük bir düzeltme görüyorum. Nisan ortasında daha az iyimserim. Mayıs ayında ise Bitcoin değerleri yükselişte” dedi. Altman, yayımladığı videoda Merkür Bitcoin’in fiyat verilerini temsil ederken Satürn’ün kısıtlayıcı bir gösterge olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan birçok astrolog 2021 yılında finansal anlamda dünyada büüyk bir dönüşüm yaşanacağını ve özellikle kripto paraların altın çağının yaşanacağına dair yorumlarda bulunuyor.