Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Üniversiteli genç kız otobüste kurşunlandı

Üniversiteli genç kız otobüste kurşunlandı

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olan 19 yaşındaki Ö.G. ile otobüste tartışan Mehmet E., genç kızı diğer yolcuların gözü önünde kurşunlandı.

06.03.2014 18:38

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olan 19 yaşındaki Ö.G. ile otobüste tartışan Mehmet E., genç kızı diğer yolcuların gözü önünde  kurşunlandı. Genç kıza 3  el ateş eden Mehmet E., olay yerinden kaçarken Ö. G. ambulansla hastaneye kaldırıldı.Evine gitmek için Topkapı’dan, Göktürkotobüsüne binen Ö. G.’nin ardından Mehmet E., de aynı otobüse bindi. Mehmet E., otobüs Millet Caddesi Durağı’na geldiği sırada belindeki tabancasına çıkararak genç kıza 3 el ateş etti. Mehmet E., otobüsten inerek kaçtı. Oturduğu koltukta kanlar içinde kalan genç kız, yoldan geçmekte olan ambulansla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücuduna isabet eden iki mermiyle yaralanan Ö.G., hemen ameliyata alınırken durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Polise şikayet etmişHastanede yaşam mücadelesi veren Ö.G.’nin kendisini sürekli rahatsız eden Mehmet E., hakkında Göktürk Polis Merkezi’ne şikayet dilekçesi verdiği de öğrenildi.
Yorumlar | 0
üye profil