Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aysal açıkladı: Yeni hocamız..

Aysal açıkladı: Yeni hocamız..

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni teknik direktör olarak hangi ismin takımın başına getirileceği konusunda da İbrahim Seten'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

11.06.2014 15:11

Ünal Aysal'la uzun bir konuşma yaptım.. Mancini ile nasıl ayrıldıklarını haberin ilk bölümünde anlattım.. Ona teknik direktör adaylarını sordum..

Çok açık yüreklilikle cevap verdi:- Aysal'dan Mancini açıklamaları!- "İbrahim, Mancini ile 1 saat önce yolları ayırdık.. Hemen birini bulmamı beklemeyin benden.. Ama çalışmalarımıza başladık tabii ki, pazartesi günü isim netleşir.."Dayanamadım, gündemdeki isimleri sordum:- Lucescu diyorlar?Aysal: Lucescu'nun 1 yıllık daha mukavelesi var, olmaz..- Mustafa Denizli'nin de adı geçiyor..Aysal: Mustafa Hoca çok değerli bir futbol adamı.. Ama şu kadarını söyleyebilirim, yeni hoca Türk olmayacak..***Bu konuşmanın ardından araştırmaya devam ettim.. Ulaştığım gerçekler şunlar:1. Yeni teknik direktör ya Hollandalı ya Alman olacak.. Başkan Aysal'ın önünde uzun bir liste var, boşta olan her isim inceleniyor..2. Aysal'ın gönlünden geçen 1 numaralı isim Bayern Münih'i Avrupa şampiyonu yaptıktan sonra teknik adamlığı bırakan Jupp Heynckes..Heynckes'i ikna edebilir mi bilmiyorum.. Ama başkanın 1 numaralı favorisi o.. Yaşları da birbirine yakın.. Çok kolay anlaşacaklarını ve ayakları yere basan bir projeye Heynckes'in "evet" deme ihtimali yüksek..Şimdilik kesinleşen bilgiler bunlar.. En ufak gelişmede gene karşınızda olacağız.. (İbrahim Seten/Şampiy10) Mancininin Galatasaraydan ayrılması
Yorumlar | 0
üye profil