Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Umutsuz Ev Kadınları'na erteleme!

Umutsuz Ev Kadınları'na erteleme!

Bu hafta yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde planlar değişti...

10.06.2014 12:49

Bu hafta yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde planlar değişti...En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Umutsuz Ev Kadınları final hazırlığında. 154. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanan dizi, Manisa'nın Soma ilçesinde gerçekleşen facia nedeniyle bir hafta ara verdiği için bir hafta geç final yapacak.12 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelmesi planlanan 154. bölüm programın değişmesi nedeniyle 19 Haziran Perşembe akşamına ertelendi. Buna göre Umutsuz Ev Kadınları son kez 19 Haziran'da izleyicisiyle buluşacak.Umutsuz Ev Kadınları, özgün adı Desperate Housewives olan Amerikan televizyon dizisinin bir uyarlaması olarak Türkiye'de yayın ahayatına başladı. Desperate Housewives, 3 Ekim 2004 tarihinde ABC kanalında yayına girdi. Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild gibi birçok törende birçok ödül kazandı.13 Mayıs 2012 tarihinde final yaptı.

Umutsuz Ev Kadınları'nın konusuHerkesi şaşırtarak, beklenmedik bir anda intiharı seçen Mary Alice Young, “oralardan bir yerden” dört yakın arkadaşının yaşadıklarını anlatıyor. Dört ev kadınının rutin yaşamları ne kadar sıkıcı ve tekdüze görünse de işin gerçeği hiç de öyle değil. Lynette, Tom'un gayri meşru çocuğu ve onun annesiyle başa çıkmaya çalışırken, Susan ise komadaki Mike'ın uyanıp ona dönmesini beklemektedir. Bree yeni tanıştığı Orson ile kötü günleri geride bırakmaya çalışacak, ama Orson'un geçmişi peşlerini bırakmayacak gibi görünüyor.
Yorumlar | 0
üye profil