Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun'un ölümünde flaş gelişme!

Aleyna Çakır’ın evde ölü bulunmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un ölümüyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Uygun'u olay yerine götüren taksi şoförünün ifadesi alındı.  

Yayınlanma Tarihi: 22.09.2020 09:41
Değiştirme Tarihi: 22.09.2020 09:41
Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun'un ölümünde flaş gelişme!

3 Haziran’da Keçiören'deki evde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın sevgilisi olduğu belirtilen Ümitcan Uygun’un annesi de 17 Eylül akşamı, dağlık alanda başından silahla vurulmuş halde ölü bulunmuştu. 48 yaşındaki kadının intihar notu da yanındaydı. Olayla ilgili araştırma yapan polis, Gülay Uygun’un olay yerine nasıl gittiğini tespit için evi ve çevresindeki güvenlik kamera görüntülerini inceledi. meye aldı. Uygun'un sabah saatlerinden evinden çıktıktan sonra bindiği taksi tespit bulunarak taksicinin ifadesi alındı. 

21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili soruşturmada ise savcının olay günü Ümitcan Uygun’un evde olup olmadığını tespit etmek için istediği HTS kaydı dosyaya girdi. Çakır’ın ölümüne ilişkin İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan istenilen ayrıntılı raporun ise gelmesi bekleniyor.

(DHA)