Ukraynalı model Anzelika Sraufant'ın Sancaktepe'de sır ölümü: Sevgilisi tutuklandı

İstanbul Sancaktepe'de feci bir olay meydana geldi. 33 yaşındaki Ukraynalı fotomodel Anzelika Sraufant sevgilisi Burak Ercan ile birlikte yaşadığı rezidansın balkonundan düşerek yaşamını yitirdi. Olay ardından, köpek eğitmeni olan Burak Ercan tutuklandı. 

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 09:32
Değiştirme Tarihi: 12.06.2021 09:32
Ukraynalı model Anzelika Sraufant'ın Sancaktepe'de sır ölümü: Sevgilisi tutuklandı

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre Burak Ercan ile Anzelika Sraufant, önceki gece Ataşehir'de bir restoranda yemek yedikten sonra taksiyle dönerken tartışma yaşadı. Tartışma, rezidansa geldiklerinde de sürdü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir ara Anzelika balkondan sarkınca dengesi kaybetti ve yere düştü. Burak Ercan aşağı indiğinde durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Ambulans geldiğinde Anzelika’nın öldüğü anlaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Köpek eğitmeni olan Burak Ercan, Demet Akalın, Kıvanç Tatlıtuğ, Ayşe Özyılmazel, Gökhan Gönül, Kıraç, Alper Potuk gibi birçok ünlü ismin köpeğine eğitim verdi.

‘MÜDAHALE ETMEDİ’ İDDİASI

Polis evde, bir miktar uyuşturucu buldu. Gözaltına alınan Ercan, ifadesinin ardından hakim karşısına çıkarıldı. Ercan ifadesinde Anzelika’nın uyuşturucu almak için M.A.’yı çağırdığını, o sırada evde ikisinin bulunduğunu ve birden Anzelika’nın kendisini balkondan attığını iddia ederek, “Balkonda kendisini tutuyordum ancak ellerimden kayıp düştü. Daha önce de intihar girişiminde bulunmuştu. Defalarca bileklerini keserek fotoğraflar attı” dediği öğrenildi. “Kasten öldürme” suçundan tutuklanan Burak Ercan’ın Anzelika Sraufant’ın balkondan sarktığı sırada müdahale ederek tutmak yerine cep telefonuyla kayıt yaptığı iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: Hürriyet