Ukrayna'da 10 yıl boyunca karısının cinsel istismarına maruz kalan adam konuştu

Ukrayna'da karısının şiddetine maruz kalan erkeğin söyledikleri kan dondurdu. Kimliğini gizli tutmak isteyen erkek "Karım bana 10 yıl tecavüz etti" dedi. Yaşadığı zor anları insanlarla paylaşan genç erkek, "Eski karımın bana 10 yıl boyunca tecavüz ettiğinin yeni farkına vardım. Hayır demeye başlayıp, itiraz ettiğimde bu onu durdurmadı. İlişki tecavüze dönmeye başlamıştı." dedi. Genç adamın anlattıkları herkesi dehşete düşürdü.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 12:27
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 12:29
Ukrayna'da 10 yıl boyunca karısının cinsel istismarına maruz kalan adam konuştu

Ukrayna'da karısının şiddetine maruz kalan erkeğin söyledikleri şaşkınlık yarattı. Kimliğini gizli tutmak isteyen erkek "Karım bana 10 yıl tecavüz etti" dedi. 

Ukrayna'da yaşan genç bir erkek, yaşadığı cinsel istismarı BBC Rusça ve BBC Ukraynaca'ya anlattı.

Genç erkek; "Eski karımın bana 10 yıl boyunca tecavüz ettiğinin yeni farkına vardım. Ira benim ilk kadınımdı. Yirmili yaşlarımızın başlarında tanıştık, bana çıkma teklifi eden oydu.Ailem, biriyle çıkmaya başladığımda bana hemen evden ayrılmam gerektiğini söylüyordu. Bir diğer deyişle, bir ilişkiye başlamak ailemden ve başımı soktuğum evden vazgeçmek anlamına geliyordu. Bir günde her şeyi kaybediyordum.
Çok ürkütücüydü. Bir ilişkiye, ancak ayrı yaşamanın mali yükünü karşılayabildiğim zaman başlayabilirdim." dedi. 

Yaşadığı korkunç anları tek tek anlatan Ukraynalı genç erkek; "Cinsel ilişkinin keyifli olması gerekir ama bana hiçbir zaman zevk vermiyordu. Deneyimim yoktu ve böyle olması gerektiğini düşünmeye başlamıştım, dolayısıyla rıza gösteriyordum.Ama sonra "Hayır" demeye başladım, itiraz ettim. Ama bu onu durdurmadı. İlişki tecavüze dönmeye başlamıştı." cümleleriyle herkesin kanını dondurdu.