Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İsmail YK ile klip çekecek

İsmail YK ile klip çekecek

Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, nakil operasyonundan sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail YK ile klip çekmeye hazırlanıyor.

01.01.2015 16:51

Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, nakil operasyonundan sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail YK ile klip çekmeye hazırlanıyor.Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, üç yıl önce geçirdiği nakil operasyonundan sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail Yk ile klip çekmeye hazırlanıyor.Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Estetik Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından 21 Ocak 2012 tarihinde yüz nakli yapılan Uğur Acar, ameliyatın ardından Antalya'ya gelerek hastanede kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail Yk'ya, kendi şarkı sözleriyle mesaj gönderdi, "Kanka bomba gibiyim, klip çekmek için senden gelecek haberi bekliyorum" dedi.İsmail Yk'nın üç yıl önce hastanedeki odasında kendisini ziyaret ettiğini anlatan Uğur Acar, "Birlikte klip çekebileceğimizi söyledi. Bir süre önce de bir televizyon kanalının magazin programında benimle klip çekmeyi planladığını söyledi. Ben de bu konuda çok istekliyim. Kendisi ile ancak menajeri aracılığıyla temas kurabiliyorum. İlk karşılaştığımda konu hakkında konuşacağım." dedi.

Artık bomba gibiyimUğur Acar, "İsmail YK, röportajında benim iyileşmemi beklediğini söylüyordu. Ben iyileştim. Kendimi çok iyi hissediyorum. 3'üncü nakil yaşımı kutlamaya çok az bir zaman kaldı. Kendisinin de çok sevdiğim bir parçası var. Klip için hazırım, artık bomba gibiyim" diye konuştu.İsmail Yk'nın menajeri Fatih Aksoylu'dan 8 Aralık günü aldığı mesajı paylaşan Uğur Acar, "Aksoylu mesajda 'Klip yaparız fakat şu an 6 klip çekiliyor, bu klipler bitsin sonra seninle de güzel bir klip çekeriz' dedi" diye konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil