Ufuk Bayraktar tahliye oldu! Ufuk Bayraktar kimdir, neden hapse girdi?

Ufuk Bayraktar tahliye oldu! Ufuk Bayraktar kimdir, neden hapse girdi?
Yayınlanma Tarihi: 03.03.2019 14:47
Değiştirme Tarihi: 03.03.2019 14:47

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar bugün tahliye oldu. Peki, Ufuk Bayraktar kimdir, kaç yaşındadır? Ufuk Bayraktar neden hapisteydi? Ufuk Bayraktar kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Ufuk Bayraktar bugün tahliye oldu. Ufuk Bayraktar neden hapisteydi sorusunun cevabı merak ediliyor. Ufuk Bayraktar kimdir, kaç yaşındadır? Ufuk Bayraktar nerelidir? Gibi sorular da hayranları tarafından en çok aratılanlar arasında. Ufuk Bayraktar 6 ay 17 gün, ruhsatsız silah bulundurduğu gerekçesiyle hapisteydi. Ufuk Bayraktar Silivri Cezaevi’nden bugün çıktı. Ufuk Bayraktar kimdir sorusunun yanıtı:

Ufuk Bayraktar kimdir?

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babası Cevahir Bayraktar Trabzonlu olup, annesi Şenel Bayraktar Kilislidir. Ufuk Bayraktar’ın bir abisi ve bir de kız kardeşi vardır. Lise eğitimini Gürsoy Koleji'nde tamamladıktan sonra eğitim hayatını bitirip babasının Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde iş hayatına başlamıştır. Babasının yanında çalışırken 2003 senesinde yönetmeni Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilmiş ve Türk televizyonlarında dizilerde rol almıştır.