Uçak düşmesi sonucu hayatını kaybeden muhabir Carley McCord'un son paylaşımı yürek burktu!

ABD'de kalkışından kısa süre sonra otoparka düşen ve 5 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasında ölenlerin kimliği belli oldu. Ölenlerin arasında ünlü spor muhabiri Carley McCord'un da olduğu ortaya çıktı. Muhabirin Instagram hesabındaki son paylaşımı ise herkesi duygulandırdı.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2019 10:03
Değiştirme Tarihi: 30.12.2019 10:03
Uçak düşmesi sonucu hayatını kaybeden muhabir Carley McCord'un son paylaşımı yürek burktu!

ABD'de küçük uçak, Louisiana eyaletindeki bir ilçede otoparka düştü. Uçakta 6 kişinin bulunduğu, 5'inin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı açıklandı. Uçakta hayatını kaybedenlerden birinin spor muhabiri Carley McCord olduğu ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖLENLERİN KİMLİKLERİ AÇIKLANDI

Uçak, ABD'nin Louisiana eyaletindeki Lafayette ilçesinde düştü. Uçakta 6 kişinin bulunduğu, 5'inin hayatını kaybettiği belirtildi. Kazada hayatını kaybedenler arasında Global Data Systems şirketinin başkan yardımcısı Robert Vaughn Crisp (59), yine aynı şirketin başkanının eşi Gretchen Vincent (51) ve oğlu Michael Walker Vincent (15), WDSU TV kanalının spor muhabiri Carley McCord ve son olarak pilotun bulunduğu bilgisi paylaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"GERÇEK DEĞİL GİBİ HİSSEDİYORUM"

Aynı zamanda Louisiana State University (LSU) takım antrenörünün gelini olan McCord'un ölümünü eşi de doğruladı. AP haber ajansına görüntülü bir mesaj gönderen acılı eş Steve Ensminger Jr, "Bu gerçek değil gibi hissediyorum" şeklinde konuştu. Carley McCord'un çalıştığı New Orleans merkezli WDSU kanalı da, kazanın ardından bir açıklama yapak "Kalplerimiz McCord ve Ensminger aileleriyle birlikte" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU

Başarılı muhabir McCord, Instagram hesabında elinde mikrofonu, başında Noel Baba şapkasıyla objektife gülümseyen bir fotoğrafını paylaşmıştı.