TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda yakında sizlerle...

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin finalinde, TV8'de başlayacak olan Kırmızı Oda dizisinin tanıtımını yayınladı. TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda yakında seyircileriyle buluşacak. Ünlü oyuncu Binnur Kaya, TV8'de yayınlanacak olan Kırmızı Oda dizisiyle ekranlara dönüyor. Türk televizyon dünyasına yeni bir soluk kazandıracak olan Kırmızı Oda'nın ilk tanıtımı yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 00:34
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 01:40

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” çok yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibini ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.