Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
TV sektöründe yılın en başarılı markası: TV8

TV sektöründe yılın en başarılı markası: TV8

Marketing Türkiye’nin düzenlediği The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödül Gecesi’nde TV8 “TV Sektörü Yılın En Başarılı Markaları” kategorisinde ödül aldı.

06.01.2017 14:29

Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE işbirliğiyle gerçekleştirdiği ve “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını temel alan “The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu. 5 Ocak’taRaffles İstanbul Zorlu Center’da bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ödül töreninde 2016 yılında itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıda katkısı bulunan ajanslar “halk jürisi” tarafından ödüllendirildi.

Pazarlama sektörünün lider dergisi Marketing Türkiye ile pazar ve tüketici araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan AKADEMETRE’nin ortaklaşa düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde sonuçlar görkemli bir ödül töreniyle açıklandı.

Bu yıl 43 kategori üzerinden değerlendirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk beşe kalan markalar belirlendi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda 38 sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 5 Ocak 2017’de Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen törenle ödüllerine kavuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

TV sektöründe yılın en başarılı markası: TV8
Ekrana getirdiği programlarla televizyon izleyicilerinin vazgeçilmezi haline gelen TV8, Marketing Türkiye’nin düzenlediği The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödül Gecesi’nde ödüllendirildi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda TV8, TV sektöründe yılın en başarılı markası seçildi.

Yorumlar | 0
üye profil