Survivor'da yıldızı barışmayan Hikmet-Kader ikilisine Ecem'den öğüt

Survivor'da yıldızı barışmayan Hikmet-Kader ikilisine Ecem'den öğüt
Yayınlanma Tarihi: 14.02.2019 14:45 | Değiştirme Tarihi: 15.02.2019 13:20

Adada Türk takımında Kader ve Hikmet'in yıldızı bir türlü barışmamıştı. Kader ile Hikmet hakkında konuşan Ecem, bu gerginliğin son bulması için takım arkadaşına öğütler verdi.

SURVIVOR'DA YILDIZI BARIŞMAYAN HİKMET-KADER İKİLİSİNE ECEM'DEN ÖĞÜT... İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Survivor Türkiye-Yunanistan'da çekişmeli mücadele hızlandı. Türk takımından Kader ve Hikmet arasındaki gerginlik bir türlü son bulmamıştı. TV'de yayınlanmayan bu görüntülerde yıldızı barışmayan bu ikili hakkında konuşan Ecem ve Kader, Hikmet hakkındaki görüşlerini dile getirdi. 

Ecem: ''Herbirimizin ağzından önce takım çıktı''

Kader ile birlikte Hikmet hakkında konuşan Ecem, Türk takımı için ''ağzımızdan önce takım çıktı'' sözlerini kullandı. Survivor'da takım odaklı olmanın önemine değinen Ecem, bölünmüş olma konusunda Kader'e dert yandı. Yunan takımının karşısında her zaman kuvvetli iletişime sahip ve güçlü bağları olan bir takım olduklarından bahseden Ecem, ''aksi halde herkese yalan söylüyoruz'' diyerek düşüncelerini paylaştı.

Hikmet'in büyük, Kader'in de küçük taraf olduğunu ve bu gerginliğin saygı çerçevesinde çözülmesi gerektiğini söyleyen Ecem, dengenin sağlanması için Kader'den ricada bulundu.