‘Ruhen hırpalandım’

Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan ’Ayrılık’ dizisi sayesinde Arap dünyasında da tanınan Tuvana Türkay, iki rol arasında kalmasını anlattı

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2014 05:15
Değiştirme Tarihi: 26.10.2014 05:15
‘Ruhen hırpalandım’

Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan ’Ayrılık’ dizisi sayesinde Arap dünyasında da tanınan Tuvana Türkay, aynı anda çektiği dizi ve sinema filmlerinde birbirinden oldukça farklı iki genç kızı canlandırmasının kendisini ruhi açıdan hırpaladığını söyledi. Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalına ‘Güvercin Uçuverdi’ filminin setinde röportaj verdi. Türkay, daha önce drama oynamasının etkisiyle izleyicilerin kendisini sürekli kötülük yapan ve genelde ağlayan bir kız olarak tanıdıklarını anlattı.

Türkay, buna karşılık gerçek yaşamda eğlenmeyi sevdiğini belirterek şöyle dedi: “Daha önce sürekli komedi oynamış bir ekip var karşımda. İş bitmek üzere olduğu için çok üzülüyorum; sanki ‘canımdan can gidiyor.’ Dramı şimdi yapmıyor olsam, komedide bu kadar zorlanmazdım. Bir tarafta kötülük yapan bir kız oluyorum, buraya geliyorum bambaşka bir kız oluyorum. Bu beni ruhen hırpaladı biraz açıkçası.”