Türkiye'yi sarsan Palu Ailesi hakkında bugün mahkeme kararını verecek!

Türkiye'yi sarsan Palu Ailesi hakkında bugün mahkeme kararını verecek!
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2020 13:42
Değiştirme Tarihi: 13.02.2020 15:01

Müge Anlı'da bugün Palu Ailesi ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Canlı yayında tüm detayları aktaran Müge Anlı, Palu Ailesi hakkındaki kararın mahkeme tarafından bugün açıklanması beklendiğini duyurdu.

Bir süre ülke gündemini meşgul eden Palu ailesi gündemi sarsmış, detaylar kan dondurmuştu. Cinci Hoca olduğunu ileri süren damat Tuncer Ustael ve ailesi birçok suça karışmış, özellikle de tecavüz, istismar ve cinayet gibi suçlardan yargılanıyorlardı. Ailedeki tuhaf olaylar Tuncer ile başlamış, kendisini hoca olarak tanıtarak ona inanmayanlardan kurtulmak için planlar yapmıştı. Eşinin erkek kardeşi İsa'yı Meryem'in kocası Ahmet'i vurması için ikna etmiş, İsa ise bu duruma "Kardeşimi satıyordu" diye tepki vererek Ahmet'i öldürmüştü. Kendisine inanmayanlardan kurtulmak için planlarına devam eden Tuncer için nitelikli öldürme, tasarlayarak ve canavarca eziyet çektirerek öldürme suçundan müebbet hapis cezası isteyen savcı aynı zamanda tüm cezalardan en üst sınırda ceza alınması talebinde de bulunulmuştu.

PALU AİLESİ HAKKINDA KARAR BELLİ OLACAK!

Müge Anlı bugünkü canlı yayında Palu ailesine ilişkin son dakika detaylarını izleyicilere aktardı. Mahkeme kararını bugün açıklayacak. Palu ailesi ile ilgili her şey bugün belli olacak.

MÜGE ANLI PALU AİLESİ İLE İLGİLİ DETAYLARI AKTARDI

Tuncer için nitelikli adam öldürme, tasarlayarak ve canavarca eziyet çektirirek öldürme suçundan müebbet cezası ile en üst sınırda ceza alınması doğrultusunda savcılık onay vermiş bulunuyor. Özetle damat Tuncer için ağırlaştırılmış müebbet talebinde bulunuldu. Aynı zamanda; kişiyi hürriyetinden bırakma suçundan 5 yıl, Meryem'e ait banka ve kredi kartını kullanmak suçundan da 6 yıl hapis cezası isteniyor. Bugünkü duruşmada karar çıkması bekleniyor.