Türkiye Ulusal Ajansı 80 personel alımı yapacak! Türkiye Ulusal Ajansı personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi (Türkiye Ulusal Ajansı) 80 personel alımı yapacağını açıklamasının ardından birçok kişi başvuru detaylarını ve sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Peki, Türkiye Ulusal Ajansı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru kılavuzu ve sınav tarihleri.

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 12:58
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 12:58
Türkiye Ulusal Ajansı 80 personel alımı yapacak! Türkiye Ulusal Ajansı personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye Ulusal Ajansı 80 personel alımı başvurusunun nasıl yapılacağını merak eden yüzlerce kişi, internet üzerinden başvuru kılavuzu ve sınav tarihlerini araştırmaya başladı. Peki, Türkiye Ulusal Ajansı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru kılavuzu ve sınav tarihleri.

Basın İlan Kurumu’nun www.ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan duyuruya göre, T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği Başkanlığının ilgili kuruluşu Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal  Ajansı) yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavı ile 58 Uzman Yardımcısı, 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter olmak üzere 80 personel alınacak.

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ