Türkiye'nin konuştuğu yasak aşk skandalının göbeğindeki Cengiz Koraltan'ı dövdüler

Esra Erol'un programında yaşanan ve Türkiye'nin günlerdir konuştuğu olayla bağlantılı olarak yeni bir gelişme daha yaşandı. Son dakika haberine göre, evli Esra Karakuş ile ilişki yaşayan ve bu ilişki sonucu doğan çocuğun babası olduğu DNA testi ile ortaya çıkan 55 yaşındaki Cengiz Koraltan, evini taşıdığı sırada bir grubun saldırısına maruz kaldı. Cengiz Koraltan'ın saldırıya uğradığı anlar, sosyal medyada da yayıldı. Koraltan'ın, burada kendisini tanıyan kişiler tarafından darbedilmiş olabileceği öne sürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 10:35
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 10:35
Türkiye'nin konuştuğu yasak aşk skandalının göbeğindeki Cengiz Koraltan'ı dövdüler

DHA'nın haberine göre geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Ferdi K., iki çocuk annesi eşi Esra K.'nın (27) evden kaçtığını belirterek bulunması için yardım istedi. Yapılan araştırmalar sonucu Genç kadının kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz Koraltan ile kaçtığı ortaya çıktı. Şüphe üzerine K. çiftinin çocuklarına yapılan DNA testinde babalarının komşu Karoltan olduğu ortaya çıktı. 

Kuyucak'ta yaşayan Koraltan programdan sonra evini Nazilli'ye taşımaya karar verdi. İddiaya göre Cengiz Koraltan, bugün saat 15.00 sularında Sümer Mahallesi 188 Sokak'ta evini taşıdığı sırada, iki arabayla gelen kimliği belirlenemeyen 8-9 kişilik grubun saldırısına uğradı. Darbedilen Cengiz Koraltan, sağlık ekibi tarafından Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Kaynak: DHA