Türkiye'nin ilk ve tek kişiselleştirilebilir şampuanı Dr. Savon

Türkiye'nin ilk ve tek kişiselleştirilebilir şampuanı Dr. Savon
Yayınlanma Tarihi: 25.05.2018 10:54 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2018 21:37

Her saç tipine uygun olarak hazırlayabileceğiniz Dr. Savon formülü saçlarınızı muhteşem bir görüntüye kavuştururken kendinize olan güveninizi tazeler.

Sağlıklı ve parlayan saçlara sahip olmak hem kadınların hem de erkeklerin hayalidir. Yoğun iş temposu, hava kirliliği ve stres gibi faktörler saçların yıpranıp dökülmesine neden olur. Saç diplerinizde yağlanmalar ya da saç uçlarınızda kurumalar baş gösterdiyse, sık boyanmaktan eski parlaklığını, hacmini ve güzelliğini kaybettiğini düşünüyorsanız, Dr. Savon kişiselleştirilebilir şampuanı mutlaka denemelisiniz.

Saçlarınız için ona özel bir şampuan seçin
Farklı markaların farklı içeriklere sahip ürünleri arasından saçın ihtiyacına uygun olanı belirlemek kimi zaman zor gelir. Normal, yağlı, boyalı, ince telli ya da kuru saç tipleri için üretilen, farklı bitki özlerinden ve vitamin çeşitlerinden oluşan şampuan seçenekleri arasından en uygun ve ekonomik görünen ürünü satın almak en mantıklı seçenek gibi gelebilir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oysa doğru şampuan seçimi sadece saç bakımı için değil genel insan sağlığı ve sosyal ilişkiler açısından da önemlidir. Saç tipine ve derisine uygun olmayan SLS içerikli şampuan tercihleri zaman içinde; egzama, kaşıntı, kepek gibi sorunlara yol açabilmekt, paraben ve phtalate gibi içeriklere sahip ürünler; astım, üreme bozukluğu gibi hastalıklara sebep olarak rahatsız edici ve telafisi güç sonuçlar doğurabilmektedir. Yanlış şampuan kullanımının saçı zamanla zayıflatıp kırılma ve dökülmelere karşı dirençsiz bıraktığı da bilinen bir gerçektir.

Saçınızın ihtiyacına uygun içeriğe sahip şampuan tercihi; saçlarınızın beslenmesine, sağlıklı ve hacimli görünüm kazanmasına yardımcı olur. Paraben, SLS/SLES, boya ve tuz içermeyen Dr. Savon’un doğal içerikli kişiselleştirilebilir şampuanı, saçlarınıza olduğu kadar sağlığınıza da dost seçenekler ile ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Her saç tipine uygun olarak hazırlayabileceğiniz Dr. Savon formülü saçlarınızı imrenilecek bir görüntüye kavuştururken kendinize olan güveninizi tazeler.

Dr. Savon kişiselleştirilebilir şampuan ile hemen tanışın
Dr. Savon en kısa tanımıyla; saç tipiniz ne olursa olsun doğru şampuanı bulmak konusunda yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldıracak size özel bir şampuan seçeneğidir.

Türkiye'nin ilk ve tek kişiselleştirilebilir şampuanı Dr. Savon, kişiye özel geliştirdiği formülü sayesinde, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Saçınızın değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak formülünüzü güncelleme avantajı sayesinde; mevsim koşullarının, bulunduğunuz ortamın, stres yoğunluğunun yıpratıcı etkilerine meydan okumanıza aracılık eder. Bunun için tek yapmanız gereken; www.drsavon.com sitesine girerek saçınızı tarif etmeniz, ihtiyaçlarını belirlemeniz ve size en uygun şampuan formülünü sağlama işini Dr. Savon’un özel algoritmasına bırakmanız.

Saçı besleyen ve sağlıklı uzamasını sağlayan iyileştirici bileşen ve madde içeriği sayesinde tek bir ürünle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren kişiselleştirilebilir şampuanınıza 5 tür saç hedefi ekleterek daha da özel hale getirebilmeniz mümkün. Bu sayede yağ seviyesini düzenlemeden saç dökülmesini önlemeye, ipeksi yumuşaklıktan hacim ve parlaklık kazandırmaya kadar arzuladığınız pek çok etkiyi 10 milyon ve üzeri formül maddesi ile tek bir ürünün içine sığdırabilirsiniz.

Kimyasal işlem görmüş ve cansız bir görünüm kazanmış saçlar için hazırlanan Dr. Savon kişiselleştirilmiş şampuanın bakım ve onarım formülü, derinlemesine hijyen sağlarken nem dengesini yeniden kurar. Kuru ya da yağlı saçların ihtiyacı olan yağ seviyesini düzenleme formülü, saçtaki yağ oranını dengeleyerek sağlıklı bir yapıya ve hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Dr. Savon şampuanın besleyici karşımı, saçlarınızın sağlığı için gereken mineral ve vitamin desteğini saçın kökünden ucuna kadar ulaştırır. Yağlanma riskini en aza indirirken yıpranmalara karşı koruma sağlayan anti bakteriyel özellik saçlarınıza mükemmel bakımı sağlar.

İnsan sağlığına dost aktif bileşen maddeleri, onarıcı protein içeriği ve güçlü bileşenleri ile kendinize özel çözümler hazırlayabileceğiniz Dr. Savon kişiselleştirilebilir şampuan ile saçlarınızı hayranlık uyandıran muhteşem bir görünüme kavuşturun.