Ümmü Gülsüm, adına açılan sahte sosyal medya hesapları için uyarıda bulundu

Ümmü Gülsüm, adına açılan sahte sosyal medya hesapları için uyarıda bulundu
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2020 23:52 | Değiştirme Tarihi: 16.01.2020 11:05

"Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasındaki başarılı performansıyla Türkiye'nin gündemini değiştiren Ümmü Gülsüm Genç, adı kullanarak yapılan sosyal medya paylaşımlarından rahatsız oldu.

Adına açılan sahte sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini isteyen Ümmü Gülsüm, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, Twitter üzerinden yapılan paylaşımların kendisine ait olmadığını belirterek Instagram hesabından başka sosyal medya hesabı bulunmadığını kaydetti.

Türk halkının gönlünde taht kuran Ümmü Gülsüm Genç, kendi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini istedi. Katıldığı yarışma programında, izleyicilerden 'Hiçbir engel bu gülüşle baş edemez', 'İçimizi ısıtan güzel gülüşlü kadın' yorumlarına mazhar olan genç, Twitter'da da "TT" olarak en çok konuşulan konuların başında yer almıştı.

Kamuoyunda büyük ilgi çeken ve popüler olan genç mühendisin adını sosyal medyada kullanarak çeşitli yorumlar yapıldı. Sahte hesaplar açarak kendi adına paylaşımlar yapıldığına dikkat çeken Ümmü Gülsüm, gerçek ve tek hesabının Instagram'da olduğunu belirtti.

Yapılan anlamsız paylaşımlarla mağdur olan genç mühendis, sosyal medya paylaşımından konuya dikkat çekti.

Atv ekranlarından yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasıyla Türk halkının gönlünde taht kuran Ümmü Gülsüm Genç, kendi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini istedi. Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, Twitter'daki paylaşımların kendisine ait olmadığını ve Instagram hesabından başka sosyal medya hesabı bulunmadığını ifade etti.