Türkiye evinin önünde yatakta yatan Fatma Öksüzoğlu'nu konuşmuştu: Yürek yakan ayrıntı ortaya çıktı

Türkiye'nin birçok noktasında süren yangınlar, Antalya Manavgat'ta da günlerdir devam ediyor. Yangında evi küle dönen ve küle dönen evinin önünde yattığı yataktaki fotoğrafıyla binlerce kez paylaşılan kişinin 87 yaşındaki Fatma Öksüzoğlu olduğu ortaya çıktı. Yaşlı kadının ayrıca Alzheimer hastası olduğu ve yangın sonucu evinin yandığını hatırlamadığı ifade edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2021 17:12
Değiştirme Tarihi: 03.08.2021 17:12
Türkiye evinin önünde yatakta yatan Fatma Öksüzoğlu'nu konuşmuştu: Yürek yakan ayrıntı ortaya çıktı

Antalya Manavgat'taki yangın, 7'nci günde de devam ederken, birçok mahallede evler, kullanılamaz hale geldi. Yangında küle dönen evinin önüne attığı yatakta uyurken çekilen fotoğrafı sosyal medyada binlerce kullanıcı tarafından paylaşılan kadının 87 yaşındaki Fatma Öksüzoğlu olduğu ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"EVİMİZ TAMAMEN KÜL OLDU"
Annesinin tek çocuğu olduğunu söyleyen Makbule Öksüzoğlu, "Annemle beraber kalıyorum. İkimiz beraber yaşıyoruz. Yangının olduğu gece uyumadık. Gece 2 gibi duman bastı. Ahırdaki hayvanları saldık. Arabaya binip denize doğru gittik. Çocuklarım eve bakmak için döndüler ama söndüremediler. Evimiz tamamen kül oldu. Eşim 4 ay önce hayatını kaybetti. Annemle beraber kalıyorduk" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"EVİNİN YANDIĞINDAN HABERİ YOK"
Annesinin Alzheimer ve tansiyon hastası olduğunu belirten Öksüzoğlu, "Evinin yandığından haberi yok. İlk 'Anne evimiz yandı' dedim. 'Ay kocaman ev yandı mı?' dedi sonra unuttu. Şimdi akrabalarımın yanında kalıyorum. Köyde açık ev bulursak orada kalacağız. Annemi almak için geldiler, vermedim. Vermem, o zaten beni görmeden durmaz. Beni 'Anne' diye çağırır. Ben neredeysem o da orada. Bir anneme bakamayacak değilim. Bir o bir ben varım zaten. Benden başkası bakamaz ona" diye konuştu.

Kaynak: DHA