Türk takımına büyük şok! 'Survivor'a devam edemeyecek'

Türk takımına büyük şok! 'Survivor'a devam edemeyecek'
Yayınlanma Tarihi: 11.02.2019 14:38 | Değiştirme Tarihi: 11.02.2019 14:38

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Türk takımını üzen gelişmeyi paylaştı...

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Türk takımını üzen gelişmeyi paylaştı. Her iki takıma da eklenen yedek oyunculardan Türk takımı oyuncusu Erdem, ilk oyununda sakatlandı. Erdem'in Survivor'a devam edemeyeceğini söyleyen Acun Ilıcalı ''Daha önce de başıma böyle bir şey gelmedi'' diyerek şaşkınlığını dile getirdi. 

Survivor'da en kısa süre yarışan yarışmacı 

Hayati bir tehlikesi olmayan fakat Survivor'a devam edemeyecek olan Erdem, bugüne kadar en kısa sürede adadan ayrılmak zorunda kalan yarışmacı oldu. Acun Ilıcalı, Erdem'in yerine acil olarak yeni bir yedek yarışmacı geleceğinin de bilgisini verdi. 

Zorlu ada şartları Hakan'ı da zorladı

Survivor çekimlerinin daha önceki yıllarda yapıldığı Las Terrenas'tan daha zorlu hava koşullarına sahip olan yeni adada güneş yanığına bağlı olarak sağlık problemleri meydana geldi. Alışık olunmayan hava şartları ve ters güneş açıları sebebiyle Hakan'ın teninde ciddi bir güneş yanığı meydana geldi. Birinci derece cilt yanığı teşhisi koyulan güneş yanığı Hakan'a zorlu anlar yaşattı. Doktorun müdahalesi ile Hakan oyundan alınarak tedavisine başlandı.

İZLEMEK İÇİN:

TÜRK TAKIMINA BÜYÜK ŞOK! 'SURVIVOR'A DEVAM EDEMEYECEK'