Türk musikisi sanatçısı Mürşit Kavurmacı ölü bulundu

Bursa'nın tanınmış isimlerinden ve Türk musikisi sanatçısı 53 yaşındaki Mürşit Kavurmacı evinin yakınlarında denizde ölü olarak bulundu. Polis yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2020 13:26
Değiştirme Tarihi: 27.05.2020 13:26
Türk musikisi sanatçısı Mürşit Kavurmacı ölü bulundu

Bursa'da saat 21.30 sıralarında meydana gelen olayda iddiaya göre evinden yürüyüş yapmak amacıyla çıkan Türk musikisi sanatçısı Mürşit Kavurmacı uzun süre eve dönmedi.

Eve dönmediği için ailenin şüphelendiği ve merak ederek aramaya başladığı 53 yaşındaki Mürşit Kavurmacı yapılan aramalar sonucunda  evinin 20 metre ilerisindeki kayalıkların dibinde hareketsiz olarak bulundu. 

Yakını tarafından sudan çıkarılan Mürşit Kavurmacı'nın olay yerine gelen sağlık ekiplerince hayatını haybettiği belirlendi. Kavurmacı'nın başında ve karnında yaralanmalar tespit edildi ve meydana gelen bu yaralanmalardan dolayı dengesini kaybedip suya düşmüş olabileceği öne sürüldü.

Türk musikisi sanatçısı Mürşit Kavurmacı'nın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsi için adli tıp morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA