Türk boksunun yıldızları TV8,5'ta!

Türk boksunun yıldızları TV8,5'ta!
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2017 16:46 | Değiştirme Tarihi: 18.03.2017 19:01

İstanbul Boks Gecesi bu akşam 20.00’de Canlı Yayınla TV8,5’ta…

Boks heyecanı bu akşam İstanbul’da yaşanacak. Türk boksunun yıldız isimlerinin de ringe çıkacağı İstanbul Boks Gecesi büyük heyecana sahne olacak.

Gecenin ana maçında eski Dünya Şampiyonu boksörümüz Fırat Arslan yarı ağır sıklette Gezim Tahiri ile karşılaşacak. Son maçında WBO Avrupa Şampiyonu Nuri Seferi’yi mağlup ederek unvanın yeni sahibi olan Fırat Arslan, bu yıl çıkmayı planladığı Dünya Şampiyonluk maçı öncesi son sınavını Kosovalı rakibi karşısında verecek, TV8,5 ekranlarında canlı olarak izleyiciyle buluşacak mücadele nefesleri kesecek.

Gecenin ikinci ana maçında ağır sıkletteki yükselen yıldızımız Umut Camkıran ile Macar boksör Zoltan Csala karşı karşıya gelecek.  Bugüne kadar çıktığı altı profesyonel maçın tümünü nakavtla kazanan ‘’Anadolu Aslanı’’ lakaplı Türk boksör Camkıran’ın hem yenilmezlik hem de nakavt serisini sürdürmeye çalışacağı heyecan dolu karşılaşma yine canlı yayınla TV8,5 olacak.

Boks şöleninin yaşanacağı gecenin bir diğer önemli mücadelesi ise yenilgisiz Türk boksör Fatih Keleş ile Azeri Bahtiyar Isgenderzade arasında olacak. 2011 yılında amatör boksta Avrupa Şampiyonu olarak dikkatleri üzerine çeken ve profesyonel boksa geçiş yaptıktan sonra üst üste yedi maçını da kazanan boksörümüz Fatih Keleş, altı rauntluk yarı orta sıklet mücadelesinde zorlu rakibi karşısında namağlup unvanını korumaya çalışacak.

İstanbul Boks Gecesi bu akşam 20.00’de canlı yayınla TV8,5’ta!