Turizm ve etkinlik sektörünün devleri ACE of M.I.C.E ile Antalya'da buluşacak

Etkinlik ve turizm sektörünün ‘AS’ları  7-9 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya NEST Kongre Merkezi’nde Turkish Airlines isim sponsorluğunda gerçekleşecek Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards organizasyonunda bir araya gelecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ve ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin’in de katılımıyla ACE of M.I.C.E basına tanıtıldı. Ulusal ve uluslararası 160’dan fazla kurumsal firma ile 3 gün boyunca 7 binin üzerinde B2B toplantının yapılacağı bu etkinlik, MICE sektörünü buluşturacak ve iş hacmine katkı sağlayacak. Antalya’nın MICE alanında marka değerine büyük katkı sağlayacak olan etkinlik, finalde ise global MICE sektörünün en büyük ödül töreni organizasyonu olan ACE of M.I.C.E. Awards ile sonlanacak.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2021 15:58
Değiştirme Tarihi: 29.09.2021 15:58
Turizm ve etkinlik sektörünün devleri ACE of M.I.C.E ile Antalya'da buluşacak

Antalya, 7-9 Kasım 2021 tarihlerinde etkinlik ve turizm sektörünün en büyük organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Bu yıl ilk kez düzenlenen Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines, pandemi döneminin ardından sektör profesyonellerinin buluşması açısından oldukça etkili olacak. MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Events) sektörünün en iyilerinin 23 ayrı kategoride ödüllendirileceği organizasyon, 3 gün boyunca etkinlik ve turizm sektörünün ‘As’larını Antalya’da buluşturacak.

ANTALYA’NIN MARKA DEĞERİNE KATKI

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines etkinliğini organize eden Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, bu etkinliğin birçok yönü ile hem MICE sektörüne hem de Antalya ve Türkiye’nin marka değerine katkılarda bulunacağını vurguladı. 

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards için dopdolu bir program hazırlandı; 
•    NEST Kongre ve Fuar Merkezi’nde 7-9 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik, sektörün yerli ve yabancı temsilcileri, 7 binden fazla B2B (Business to Business) toplantısı ve interaktif kaynaşma programları ile yeni iş birliği olanaklarına imkân tanıyacak. 
•    Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines, alanının önde gelen markalarını ve profesyonellerini 8 Kasım akşamı Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleştirilecek MOE Party’de ağırlayacak. 
•    9 Kasım’da Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi popüler dizilerin danışmanlığını da yapan, psikiyatrist yazar Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu da öğle yemeğinde konuklarla buluşarak, hayata dair sohbet edecek.
•    Ardından 9 Kasım akşamı da Nest Kongre Merkezi’nde kırmızı halı seremonisi, 3D video mapping şovlar ve gala yemeği ile devam edecek ACE of M.I.C.E. Awards, iş ile eğlenceyi bir arada sunacak.
•    Etkinliğin finalinde ise Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards sahiplerini bulacak. Bu yıl 9’uncu kez verilecek olan ödüller, 23 ayrı kategoride alanının en iyilerine verilecek. 1 Eylül itibariyle başlayan ödül başvuruları 1 Kasım tarihine kadar devam edecek. 


MASTERS OF EVENTS BY ACE OF M.I.C.E. AWARDS HAKKINDA

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, sektör faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, bu alanda hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratma hedefiyle gerçekleştirilen bir organizasyondur. MICE sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek ödül programıdır. ‘Oscar tadında’ bir organizasyon olan ACE of M.I.C.E. Awards, global MICE endüstrisinin en büyük ödül törenidir.