Turistin 'kanser belirtisi olabilir' uyarısını dikkate almadı hayatının şokunu yaşadı

İngiltere'de yaşayan 29 yaşındaki dans eğitmeni Molly Gray, dizinde yer alan leke için bir turistten kanser belirtisi olabilir uyarısı aldı. Turistin bu yorumunu dikkate almayan Molly Gray, birkaç ay sonra cilt kanserine yakalandığını öğrenince büyük bir şok yaşadı. 

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 10:02
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 10:02
Turistin 'kanser belirtisi olabilir' uyarısını dikkate almadı hayatının şokunu yaşadı

İngiltere Northumberland'da yaşayan 29 yaşındaki dans eğitmeni Molly Gray, Filipinlerde bulundu sırada buradaki bir turist tarafından dizindeki leke konusunda uyarıldı. Turist, bu lekenin kanser belirtisi olabileceğini söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu kişinin yorumunu dikkate almayan Gray, leke büyümeye başlayınca hastanenin yolunu tuttu. Sağlığında hiçbir sorun olmadığını söyleyen genç, bu lekenin cilt kanseri olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Erken teşhis sayesinde kanserin yayılmasını engelleyen doktorlar, Gray'in dizindeki ve kasıklarındaki iki lenf düğümünü çıkardı. Cilt kanserine tekrar yakalanmaya meyilli olduğunu belirten genç kadın, "Hayat boyu yaşamak zorunda kalacağım bir şey bu. Önümüzdeki beş yıl boyunca üç ayda bir kontrol yaptırmam gerek ve hava nasıl olursa olsun açıkta kalan cilde güneş kremi sürmem ve D vitamini takviyesi almam gerekiyor." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.