Murat Aşık‘la öpüştü mü?

Murat Aşık’ın sevgilisi Gökçen Paprika'dan Tuğba Özerk hakkında çok sert açıklamalar..

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2014 03:32
Değiştirme Tarihi: 25.09.2014 03:32
Murat Aşık‘la öpüştü mü?

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk ile Murat Aşık'ın bir gece kulübünde öpüştükleri iddia edilmişti.

Gökçen Paprika'nın açıklamaları şöyle;

"BİR KADIN OLARAK RAHATSIZ OLDUM"

Murat Aşık ile birlikteliğimiz devam ediyor. Bu haberi yaptıkları gün de Murat ile birlikteydik. Olaylar yazıldığı gibi olmadı. Tuğba'nın alkolün de etkisiyle bulunduğumuz yere sürekli yaklaşmaya çalışması, insanların dikkatini çekmiş olabilir. Kadın olarak beni de rahatsız eden bir durumdu bu. Ama öpüşme gibi bir şey yaşanmadı; çünkü ben de oradaydım.


"MUHATAP OLMAK İSTEMİYORUM"

O gece rahatsız olduğumuz hareketler sergilendi. Ama bu konulara girmek istemiyorum. Çünkü muhatap olmak istemiyorum. Ama etraftaki insanların da dikkatini çektiğine göre insanları rahatsız eden bir durum vardı.

"TUĞBA MURAT İLE OLAN İLİŞKİMDEN RAHATSIZ OLDU"

Tuğba benim arkadaşımdı. İşlettiğim dükkana gelip giderdi. Murat ile ilişkimden sonra, kendisi rahatsız olduğunu ve arkadaş olarak samimiyetimizin devam etmemesi gerektiğini söyledi. "Bundan sonra seninle arkadaş olamayız" dedi ve bir daha da görüşmedik. Ben de anlayışla karşıladım. O yüzden karşılaştığımızda selam bile vermiyorduk birbirimize.

"EVLİ OLDUĞU DÖNEMDE MURAT'I TANIMIYORDUM"

Ben Murat evli olduğu dönemde ne Esra'yı ne de Murat'ı, uzaktan dahi tanımıyordum. Boşanma davasından bir gün önce resimlerimiz çıktı, ama o dönemde Esra ile Murat ayrı yaşıyorlardı. Ben boşanmanın o gün olduğunu bile bilmiyordum. Evlilikleri sırasında yoktum ve boşanmalarının sebebi ben değilim.