Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlü ikili kavga etti mi?

Ünlü ikili kavga etti mi?

Aynı mekanda sahne alan Tuğba Özay ve Ebru Polat’ın birbirlerine girdikleri ve saç saça yumruk yumruğa kavga ettikleri öne sürülmüştü.

30.12.2014 04:48

Tuğba Özay , Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkındaki iddiaların gerçeği yansıtmadığıTuğba Özay’ın açıklamaları şöyle;

”YAKIŞIKSIZ VE ÇİRKİN”Hakkımda çıkan haberler hayal ürünü ve uydurma. Ne kadar yakışıksız ve çirkin bir haber.Geçtiğimiz günlerde felç olduğumu iddia ettiler; o da yalandı. Şimdi de yumruk yumruğa kavga haberi çıktı. O gün Ebru Hanım ile de aynı kulisi paylaştık. Sahneden inince de Ebru Hanım ile vedalaşıp, iyi sahneler diledim ve gittim. İnanılır gibi değil. Ebru Hanım gayet güler yüzlü…Bırakın kavga etmeyi aramızda sözlü bir tartışma bile geçmedi. Birbirimize mutlu yıllar diledik… ”AZ KALSIN TİYATRO OYUNUMUZ İPTAL OLUYORDU”Felç haberi bir anda tüm Türkiye’ye yayıldı. Tiyatro oyunumuz bile iptal oluyordu az kalsın. Antep’te sahne alacağım mekanın sahipleri felç haberimi okuyunca dolandırıldıklarını düşünmüşler. Az kalsın onlar da vazgeçiyorlarmış. ”İKİ ÜLKE ARASINDA MEKİK DOKUMAKTAN YORULDUM”Boşanma davamız devam ediyor. Nisan’da yeni bir duruşma yapılacak. Eşim “Gel İtalya’ya yerleş” diyor. Aramızdaki sevgiye rağmen 7 yıl boyunca iki ülke arasında mekik dokumaktan yoruldum.
Yorumlar | 0
üye profil