TSK: 'Alçakça ve hunharca'

TSK: 'Alçakça ve hunharca'
Yayınlanma Tarihi: 14.03.2016 12:56
Değiştirme Tarihi: 14.03.2016 12:56

TSK'dan Ankara saldırısına dair bir açıklama geldi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan Ankara'daki bombalı saldırıya ilişkin açıklama geldi: ''Alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz.''

Genelkurmay Başkanlığı'ndan, kahramanca ve özveriyle terör örgütleriyle mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, milletin engin sevgi ve güveninden aldığı güçle, mücadelesini bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceği bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, dün saat 18.45 civarında Ankara'nın Kızılay semtinde terör saldırısı düzenlendiği anımsatıldı.

''Alçakça ve hunharca''

"Alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısının şiddetle lanetlendiği" belirtilen açıklamada, hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara şifa dilekleri iletildi.

Açıklamada, "Ülkemizin ve milletimizin birlik, bütünlük ve güvenliği için kahramanca ve özveriyle terör örgütleriyle mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri, milletimizin engin sevgi ve güveninden aldığı güçle mücadelesini bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir" ifadeleri yer aldı.

AA