Trabzon coştu!

Trabzon coştu!

Bordo-mavililer, arka arkaya bombaları patlatıyor. Oscar Rene Cardozo, İshak Doğan ve Fatih Atik’i Borsa’ya açıklayan Karadeniz ekibinin, Monaco’nun stoperi Medjani ile prensipte anlaştığı da ileri sürüldü.

Trabzonspor, teknik direktör Vahid Halilhodzic’in sesine kulak verdi, arka arkaya bombaları patlattı. Bordo-mavililer, Cardozo, İshak Doğan ve Fatih Atik transferleri konusunda Kamuyu Aydınlatma Platformu’nu bilgilendirdi. Yapılan açıklamada, Benfica ile  Oscar Rene Cardozo’nun transferi konusunda görüşmelere başlandığı belirtildi.Açıklamada, İshak Doğan’ın Trabzonspor’a transferi konusunda Kardemir  Karabükspor ve futbolcu ile serbest statüdeki profesyonel futbolcu Fatih Atik’in  transferi konusunda ise Atik ile görüşmelere başlandığı kaydedildi.

Medjani bedelsizBordo-mavililer, Benfica’nın ilk görüşmelerde istediği 7 milyon euroluk bonservis bedelini 5.6 milyona indirdi ve bu oyuncuyu Trabzon’a gelmeye ikna etti. Karadeniz ekibinin, İshak Doğan için Kardemir Karabükspor kulübüne Soner ile Aykut’un yanı sıra bir miktar bonservis bedeli önerdiği, Aykut’un lacivert- kırmızılı ekibe gitmeyi kabul ettiği, Soner’in ise görüşmelerine devam ettiği belirtildi.Trabzonspor’un sürpriz bir şekilde gündemine aldığı Türk asıllı 30 yaşındaki Fransız futbolcu Fatih Atik’in de maç kasetlerini izleyen Halilhodzic’in bu transfere onay verdiği kaydedildi. 3 futbolcunun da Avusturya kampı dönüşü Trabzon’a geleceği belirtildi.Bordo-mavililer, Cezayir Milli Takımı’nın 28 yaşındaki stoperi Carl Medjani’nin transferinde de önemli aşama kaydetti. Fransız kulübü Monaco ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Medjani için bonservis bedeli ödemeyecek olan bordo-mavili kulüp, oyuncuyu Trabzon’a gelmeye ikna etti.
Görüntülenme : 120 Güncelleme Tarihi: 03/08/2014 10:42:48
Yayınlanma Tarihi: 03/08/2014 10:21:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin