Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Trabzon'da Umut ısrarı

Trabzon'da Umut ısrarı

Trabzonspor eski yıldızını tekrar takıma döndürmek için seferber oldu. Olcan transferi gerçekleşmese bile Hacıosmanoğlu'nun Aysal'dan Umut'u isteyeceği ve oyuncunun iknası için de çalışmaların sürdüğü bildirildi

13.06.2014 10:01

Trabzonspor transferde yoğun çalışmalarını sürdürüyor. İç pazarda daha önce tespit edilen futbolcularla el sıkışan Bordo-Mavililer’in rotasında forvet ve savunma transferleri var. Birçok yabancıyı listesinde tutan ve sezonu geç açma avantajıyla panik transferinden uzak duran Karadeniz temsilcisi, tanıdık bir isim için Galatasaray’ın kapısını çalacak. Son dönemlerde Sarı-Kırmızılı forma ile istediği şansı bulamayan Umut Bulut için bizzat Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun devreye gireceği ve Başkan Ünal Aysal’a bu fikrini ileteceği bildirildi. Başkan Hacıosmanoğlu, eğer Ünal Aysal’dan olumlu yanıt alırsa Umut Bulut ile görüşmelere başlayacak.

Erkan ve Uğur’da temas sürüyorBu arada Eskişehirsporlu Erkan Zengin ile Akhisarlı Uğur Demirok için de kulüplerine son tekliflerin iletildiği ve yanıt beklendiği vurgulandı. Diğer taraftan Janko ve Malouda gibi ayrılması beklenen yabancılar cephesinde de hareketlilik sürüyor. Janko’nun Avusturya ve İskoçya’dan talipleri ile masaya oturacağı, Malouda’nın ise Fransa’ya gitmesinin en yüksek olasılık olduğu bildirildi. (Fanatik)
Yorumlar | 0
üye profil