Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Serdar Taşçı bombası

Transfer döneminin resmen başlamasına kısa bir süre kala Trabzonspor'la ilgili hem yurtiçi hem de yurt dışından birçok iddia ortaya atılmaya devam ediliyor.

04.01.2015 03:51

Rus basını Trabzonspor'un Serdar Taşçı için Spartak Moskova ile görüşmelere başladığı iddia etti. Rus sport.rbc.ru sitesinin iddiasına göre Trabzonspor, Spartak Moskova ile transfer için bir süredir görüştüğü ama henüz bir yol katedilemediği bildirildi. Serdar Taşçı'nın bu sezon iyi bir performans gösterdiği, bu yüzden Rusya'dan ayrılmasının imkan dahilinde olmadığı belirtildi.

Yanal'dan onay çıktıSerdar Taşçı'nın geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Yönetimi'ne haber göndererek, "İyi bir takımınız var. O kadroda olmak isterim" mesajı verdiği ileri sürülmüştü. Savunma oyuncusunun, Bordo-Mavili idarecilerle yaptığı görüşmede, Trabzonspor'a gelmek istediğini alenen ileten Serdar, teknik direktör Ersun Yanal'ın da gözde isimlerinden. Yanal Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde de defans oyuncusunu istemiş ancak o dönem maliyeti yüksek olduğu için Serdar'ın Türkiye macerası başlamamıştı.
Yorumlar | 0
üye profil