Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hedefteki ikili Toure & Gignac

Hedefteki ikili Toure & Gignac

Kulüp CEO'su Burak Gürdal, Liverpool'un savunmacısı Kolo Toure ile Marsilya'nın 10 numarası Gignac için Avrupa seferine başladı. Bordo-Mavililer'in hedefi bir hafta içinde en az iki yıldızdan birine imza attırmak.

19.06.2014 07:32

Teknik direktör Vahid Halilhodziç önderliğinde şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmayı amaçlayan Trabzonspor, transferde atağa kalktı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun transferler için talimat verdiği kulüp CEO’su Burak Gürdal, iki yıldızın peşine düştü. Gürdal, Liverpool’un Fildişili savunmacısı Kolo Toure ile Marsilya’nın 28 yaşındaki forveti Andre Pierre Gignac’ın transferleri için yoğun mesaiye başladı. Daha önce pazarlık masasına oturmak için Liverpool’dan randevu alan Gürdal’ın, birkaç gün içerisinde Ada ekibinin yetkililerine ilk resmi teklifi yapması bekleniyor. İngiltere’deki görüşmelerin sona ermesinin ardından Gürdal’ın ikinci durağı Fransa olacak. Marsilya’nın satmaya sıcak baktığı Gignac için resmi görüşmeler başlayacak. Gignac’ın yıllarca Fransa’da çalışan Vahid Halilhodziç’in tavsiyesiyle listeye dahil edildiği biliniyor.

Slimani’ye 1 milyon EuroTrabzon’un forvetteki tek alternatifi Gignac değil. Halilhodziç’in çalıştırdığı Cezayir Milli Takımı’nın 26 yaşındaki forveti Islam Slimani de Bordo-Mavililer’in gözdelerinden. Portekiz ekibi Sporting Lizbon’da oynayan hücum oyuncusunun yıllık ücretinin sadece 400 bin Euro olduğu, Trabzon’un ise Slimani’ye yıllık 1 milyon Euro önermeyi planladığı öğrenildi. Bu nedenle Burak Gürdal’ın, İngiltere ve Fransa seyahati sonrası Portekiz’e geçme ihtimali belirdi.
Yorumlar | 0
üye profil