Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'ye transfer çalımı!

Fenerbahçe'ye transfer çalımı!

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki Erkan Zengin savaşında son gülen bordo mavili ekip oldu. Erkan Zengin'in 48 saat içinde imza atması bekleniyor.

08.01.2015 10:58

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki Erkan Zengin savaşında son gülen bordo mavili ekip oldu. Erkan Zengin'in 48 saat içinde imza atması bekleniyor.Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki Erkan Zengin savaşı kan davasına dönmüştü! Ancak son gülen bordo-mavililer oldu. Eskişehir tarafından Erkan’ın 800 bin Euro’luk alacağı yatırıldıktan sonra iş çıkmaza girmişti. Fenerbahçe ile Eskişehirspor kulüpleri görüşse de anlaşma sağlayamadı. Trabzonspor ise çok istediği Erkan için gözünü kararttı.

Yanal da pres yaptıFırtına 2 milyon 250 bin Euro bonservis bedeliyle Erkan’ın bonservisi için anlaşmaya vardı. Oyuncunun ikna edilmesi için de İsveç’e adam gönderildi. Bir yandan da Erkan Zengin’in eski hocası Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal pres yapıyor. Fenerbahçe’nin bu transferi askıya almasının ardından operasyon mutlu sonla bitiyor. Erkan Zengin, 48 saat içinde kendisini bordo-mavili renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak.(AMK)
Yorumlar | 0
üye profil