Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu cehennemde futbol oynanmaz

Bu cehennemde futbol oynanmaz

45+9'da Volkan'ı hedef alan yanıcı maddenin sahaya atılması sonrasında Bosingwa, ''Bu kahrolası cehennem ortamında futbol oynanamaz.

12.03.2014 02:28

Trabzonspor ile F.Bahçe'nin mücadelesi öncesinde alınan önlemlere karşın maçta gerginlik yaşanmasının önüne geçilemezken, Avni Aker'deki olaylar özellikle yabancı futbolcuları şaşırttı.En büyük şoku yaşayanlardan ve olaya tepki gösterenlerden biri de bordo-mavili takıma gelmiş en kariyerli oyunculardan Jose Bosingwa oldu.Porto'daki başarılı performasının ardından Chelsea'ye transfer olan ve kısa süreli QPR macerasının ardından Karadeniz ekibiyle anlaşan Bosingwa, F.Bahçe maçında rakip takım ısınmaya çıktığı anda başlayan, maçın başlamasıyla birlikte ilk olarak konfetilerle daha sonra Emenike'nin golünün ardından sahaya yağan maddeler nedeniyle duran karşılaşmada asıl şoku ilk yarının uzatma bölümünde yaşadı.

TAŞ VE TUĞLA YAĞMURUMaç boyu taş, çakmak, bozuk para, kapı kolu ve tuğla atılan sahaya 45+9'da bu kez yanıcı maddeler gönderildi. Bu maddelerin F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel'e isabet etmesi sonrasında oyun 3. kez dururken, Portekizli futbolcu yaşananlar karşısındaki şaşkınlığını ve tepkisini "Bu kahrolası cehennem ortamında futbol oynanamaz. Hakem maçı tatil etse de içeri girsek" sözleriyle dile getirdi.Jose Bosingwa'nın sözlerine bir benzer ifade de takım arkadaşı Olcan Adın'dan geldi. Dudaklarının okunmaması için eliyle ağzına kapatan yıldız futbolcu da "Maçın tatil edilmesi gerek" yorumunda bulundu.
Yorumlar | 0
üye profil