Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Trabzon-F.Bahçe maçının karar tarihi belli oldu

Trabzon-F.Bahçe maçının karar tarihi belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, “PFDK ve Tahkim Kurulu kararı sonrası ilk toplantıda Trabzonspor–Fenerbahçe maçını karara bağlayacağız” dedi.

11.03.2014 15:21

Olaylar nedeniyle hakem Bülent Yıldırım tarafından tatil edilen TrabzonsporFenerbahçe maçının karar tarihi belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, “Federasyon olarak PFDK ve Tahkim Kurulu kararlarını etkilememek için bundan önce kurulların kararının ardından federasyon yönetimi olarak karar verdik. TrabzonsporFenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı da böyle vereceğiz” dedi.Düren kesin bir tarih var mı sorusuna, “Önce PFDK ardından verilen kararla ilgili olarak Tahkim Kurulu nihai sonucunu açıklayacak. İki kurulun vereceği kararın arından Futbol Federasyonu’nun yapacağı ilk yönetim kurulu toplantısında tatil edilen TrabzonsporFenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı vereceğiz. Tahmin ediyorum en geç 15 gün sonra bu kararı veririz” diye yanıt verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Düren, yine tatil edilen ve kararı 1 ay sonra verilen Beşiktaş – Galatasaray maçının hatırlatılması üzerine “O zaman kurullar kararını verdikten sonra iki kez federasyon yönetim kurulu toplantısı ertelenmişti. Kurullar karar verdikten sonra ilk toplantı da karar çıkar” şeklinde yanıt verdi. Haber ile ilgili metin girin!.(Radyospor)
Yorumlar | 0
üye profil