Trabzon'da doktor çiftin takı kavgası kanlı bitti! 4 yaralı...

B.K. ve Ü.Y.K isimli doktor çift, 10 gün önce Trabzon'un Ortahiser ilçesinde dünya evine girdiler. Çift, 4 altın bilezik yüzünden tartışma yaşadı. Bu sabah saatlerinde ise, bir sitede 4 kişiye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ayağından yaralanan 4 kişinin hastaneye kaldırıldığı ve tedavi altına alındığı aktarıldı. Olayın, bu dört bilezik yüzünden yaşandığı öne sürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2021 14:38
Değiştirme Tarihi: 25.09.2021 14:38
Trabzon'da doktor çiftin takı kavgası kanlı bitti! 4 yaralı...

Enis Yıldırım'ın haberine göre Trabzon'un Ortahisar ilçesinde, yaklaşık 10 gün önce dünya evine girdiği öğrenilen B.K. ve Ü.Y.K. adlı doktor çift, 4 altın bilezik yüzünden tartıştı.

AKRABALAR DA KAVGAYA KARIŞTI

Bileziklerin kimde kalacağı konusundaki tartışmanın büyümesi üzerine evde bulunan karı kocanın akrabaları da tartışmaya karıştı.

"KAYINPEDER, DAMADI VE DÜNÜRÜNE SİLAH ÇEKTİ"

Bir süre sonra tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü. Bu sırada Kastamonu'dan geldiği belirlenen gelinin babası emekli astsubay B.B. silahını çekerek damadı Ü.Y.K., dünürü H.K., dürünün eşi M.K. ve damadın kız kardeşi E.K.'ya ateş etti.

4 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

B.B.'nin silahından çıkan kurşunlarla yaralanan 4 kişi ambulanslarla Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne sevk edildi.

GELİNİN BABASI GÖZALTINA ALINDI

Silahlı saldırı gerçekleştiren emekli astsubay B.B. ise cinayet masası ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.