Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tolgahan Ve Serenay Sonunda Evlendi!

Tolgahan Ve Serenay Sonunda Evlendi!

Gerçek hayatta nikah masasına oturmadan ilişkilerini sonlandıran Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya, oynadıkları dizide nikah masasına oturdu.

29.05.2012 14:10

Gerçek hayatta nikah masasına oturmadan ilişkilerini sonlandıran Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya, oynadıkları dizide nikah masasına oturdu.'Lale Devri' dizisinin geçtiğimiz Cumartesi günkü bölümünde rol gereği evlenen Sayışman ve Sarıkaya'nın izleyenlere bir de sürprizi vardı.SÜRPRİZ NİKAH ŞAHİDİ!Dizideki nikah sahnesinde çiftin şahitliğini futbolcu Uğur Boral yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!."OYUNCULUK ZOR"Uğur Boral da dizideki rolü hakkında Twitter'da açıklamalar yaptı. Boral, "İlk transferimi gerçekleştirdim. Lale Devri setindeyim" derken, "Şu an gece 03:30 ve çekim bitmedi. Oyunculuk gerçekten zor meslek. Sadece mimik yaptığım halde bittim tükendim" dedi.BÖLÜM 2 HAZİRAN'DATakipçilerinin "Oyunculuk mu yapacaksınız?" sorusuna Boral, "Tolga kardeşimize bir anımız olsun diye böyle bir şey yaptık. Oyunculuk için ne yeteneğim ne de hevesim var. Bir bölüm konuk oyuncu oldum. Bölüm 2 Haziran'da yayınlanacak" şeklinde yanıt verdi. Tolgahan Sayışman Ve Serenay Sarıkaya Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil