Tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in ardından yürek burkan paylaşım!

Ankara’da kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra bir daha haber alınamayan ve 2 gün sonra cesedi bulunan tıp fakültesi öğrencisi 19 yaşındaki Onur Alp Eker’in ölüm nedeni belli oldu mu?

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2021 11:33
Değiştirme Tarihi: 24.07.2021 11:33
Tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in ardından yürek burkan paylaşım!

Ön otopsi raporunda Onur Alp Eker’e, dışarıdan herhangi bir müdahaleye bağlı bir iz tespit edilemezken, ölüm nedeni ise detaylı otopsi raporunda belirlenecek.

Yapılan değerlendirmede ise o bölgede yetişkin bir insanın kaybolma olasılığının bulunmadığı, cesedinin bulunduğu bölgeye yakın evler ve hobi bahçelerinin olduğu, istemesi durumunda yardım alma olasılığının var olduğu kaydedildi.

Eker’in, kalp krizi veya güneş çarpması sonucu ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Cep telefonu da yanında olan Eker’in cansız bedeni evinden 8 kilometre uzakta bulundu. Eker’in bulunması için cep telefonu sinyali de takip edildi. Ancak telefonunun şarjı bitmesi nedeniyle sinyal alınamadı.

YÜREKLERİ BURKTU 

Öte yandan, Onur Alp Eker'in vefatının ardından bir arkadaşı Twitter hesabından şu mesajı yayınladı: "Bize ışıklı bir ton gülümsemeni bıraktın. İyi ki tanıdım seni iyi ki yıllarca iyi kötü her anımızda beraber olduk. Böyle olmasını istemezdim, beklemezdim. Ancak elden bir şey gelmiyor. Işıklar içinde uyu, toprağın incitmesin. Elbet bir gün yeniden buluşacağız." 

Haber ile ilgili metin girin!.(Hürriyet)