Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
THY'den Dev Bir Anlaşma Daha

THY'den Dev Bir Anlaşma Daha

Barcelona ve Manchester United'ın ardından Türk Hava Yolları Alman Birinci Ligi Bundesliga'nın güçlü kulüplerinden Borussia Dortmund'a sponsor oldu.

02.05.2013 18:43

Barcelona ve Manchester United'ın ardından Türk Hava Yolları Alman Birinci Ligi Bundesliga'nın güçlü kulüplerinden Borussia Dortmund'a sponsor oldu.Türk Hava Yolları, Borussia Dortmund'la 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.Borussia Dortmund'un maçlarını oynadığı Signal İduna Park'ta düzenlenen törene Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ile Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jürgen Klopp ve Borussia Dortmund Üst Yöneticisi Hans-Joachim Watzke katıldı.Borussia Dortmund Üst Yöneticisi Hans-Joachim Watzke, Türk Hava Yolları ile stratejik bir ortaklık gerçekleştirdiklerini söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.  Watzke, "Türk Hava Yolları gibi bir ortağımız olmasından ötürü büyük kıvanç duyuyoruz. Gerçi her ne kadar ülkemizin bazı köşelerinde yerel bir takım olduğumuz söylentileri dolaşsa da tam tersinin doğru olduğunu kanıtlamış durumdayız. Çünkü Türk Hava Yolları gibi bir ortağa sahibiz artık" dediJürgen Klopp da, "Türk Hava Yolları ile ortaklığımızdan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Elbette ki dünyada birçok havayolu şirketi var. Fakat aralarından bir tanesi işte gaza basmış ve çok önemli başarılara imza atmış. Bu açıdan biz de benzeri bir gidişat sergiledik" diye konuştu.Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Real Madrid'i devirerek finale kalan Alman Birinci Ligi Bundesliga'nın güçlü ekiplerinden Borussia Dormund'a Türk Hava Yolları'nın bir de sürprizi vardı.Türk Hava Yolları, Borussia Dortmund'u 25 Mayıs'ta Londra'da Wembley Stadı'nda oynayacağı Şampiyonlar Ligi Final Maçı'na özel dizayn edilmiş bir uçakla götüreceğini açıkladı.Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, "Tabii ki özel bir takıma özel bir şekilde uçağımızı boyayacağız. Biz bu işi çok iyi biliyoruz. Bu uçağı gerçekten Borussia Dortmund'a yakışır bir şekle getireceğiz. Buna söz veriyoruz kesinlikle" dedi.Borussia Dortmund, finalde diğer bir Alman takımı Bayern Munchen ile karşılaşacak.
Yorumlar | 0
üye profil